Патріотичний виховний захід «Поведінка здобувачів-психологів в екстремальних та надзвичайних ситуаціях, що склалися в Україні»

119 травня 2022 року доцентом кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології,  к. психол. н., Мельничук Іриною Валентинівною спільно зі здобувачами  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2 курсу денної форми навчання спеціальності 053 Психологія проведено патріотичний виховний захід «Поведінка здобувачів-психологів в екстремальних  та надзвичайних ситуаціях, що склалися в Україні».

Мета заходу: сформувати у здобувачів навички професійної психологічної допомоги в умовах екстремальних  та надзвичайних ситуацій, що склалися в Україні. Під час кураторської години учасники проаналізували джерела за різними напрямками психології, узагальнили методи  професійної допомоги, розроблено план  надання психологічної допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях, що склалися в Україні 2022 року.

{gallery}2022/05/pvzsdkkp{/gallery}