Науковці Університету Ушинського успішно взяли участь в круглому столі з питань використання ШІ в освіті.

114 червня 2023 року науковці Університету Ушинського взяли участь в засіданні Круглого столу "Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше".Університет є одним із організаторів заходу і спільно з Радою молодих учених при МОН України, Офісом підтримки вченого, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ), Інститутом проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України, Інститутом цифровізації освіти НАПН України та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти об'єднав за обговоренням проблематики заходу більше 700 осіб з закладів освіти всіх рівнів в Україні.
Троє науковців університету - представники кафедри прикладної математики і інформатики - взяли участь в заході як спікери, а саме: Тетяна МАЗУРОК, д.тех.н., проф. виступала в панельній дискусії та говорила про адаптивні моделі навчання та автоматизовані системи навчання. Цю тему на сессійному засіданні продовжив к. пед.н., Володимир ЧЕРНИХ, акцентуючи увагу на використанні штучного інтелекту в реалізації адаптивного навчання. В'ячеслав КОРАБЛЬОВ провів детальний порівняльний аналіз генеративних моделей: від текстових схем ChatGPT до моделей зображень Stable Diffusion та генерації звуку.
Одною із форм участі в заході була підготовка та презентація постеру про досвід та напрямки застосування ШІ в освітньому та науковому процесах в університеті. Презентацію такого постеру від Університету Ушинського здійснив Володимир ЧЕРНИХ.
За результатами обговорення питань, що виносилися на засідання Круглого столу, було сформовано резолюцію, яка буде надіслана в МОН України, профільні наукові установи тощо. Також було досягнуто домовленостей щодо проведення низки заходів, зокрема майстер-класів для освітян з розвитку навичок застосування ШІ в освітній та науковій діяльності. Частину з них буде проведено фахівцями Університету Ушинського.

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/