Вітаємо з Днем Знань!

2Шановні здобувачі Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту. Вітаю вас з Днем знань, з новою сторінкою у Вашому житті!!!!
Навчання – це прихований скарб, навчатися необхідно, щоб знати, удосконалюватись, діяти. Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок у стінах Університету Ушинського, а Ваш проєкт професійного становлення у Навчально-науковому інституті буде вдалим, завершеним у визначені терміни та успішним.
В.о. директора Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук,
інформатики та менеджменту, Наталія ЧЕРНЕНКО
доктор педагогічних наук, професор

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/