Засідання профкому ППО Університету Ушинського.

017 березня відбулось засідання профкому Первинної профспілкової організації Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з порядком денним: Звіт голови профкому за роботу профспілки у 2023 році; Затвердження плану роботи на 2024 рік.

Новорічне свято для дітей.

0123 грудня 2023 року в Університеті Ушинського відбулося надзвичайно чарівне новорічне свято для дітей, де маленькі учасники свята могли доторкнутися до казкової атмосфери.

Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України. Україна – для молоді»

01З 5-16 листопада 2023 року у Києві відбувся Всеукраїнський студентський форум «Молодь – для України.

Тренінг «Покращення лідерського потенціалу особистості»

0130 вересня 2023 року студенти державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» стали активними учасниками заняття з елементами тренінгу «Покращення лідерського потенціалу особистості», який провели в спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник», під час проведення школи профспілкового лідера.

Збори профоргів академічних груп

19 вересня відбулись збори профоргів академічних груп, раді були вітати таких активних студентів! Кожен з них розповів цікаві факти про себе, з якою метою приєднався до Профспілки та якою діяльністю хотів би займатись! У свою чергу, бажаємо налаштуватися на плідну роботу, творчої наснаги і досягнення високих результатів в наших спільних проектах!

Зустріч 1 курсу з Профспілкою Університету Ушинського

У жовтні 2020 р. відбулася зустріч 1 курсу з Профспілкою Університету Ушинського! Ми розповіли про діяльність Профкому, про здобутки та плани, про права члена профспілки, а також відповіли на всі запитання! Бажаємо всім студентам вести активне студентське життя, тому чекаємо всіх в наших рядах!

 

© 2024 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.

https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/