Міжнародні центри

Університет виконує велику просвітницьку роботу в регіоні з розширення міжнародного співробітництва з іншими країнами світу, завдяки створенню різних міжнародних центрів. Діяльність міжнародних центрів дозволяє суттєво покращати партнерські стосунки з різними університетами світу, сприяє проведенню спільних симпозіумів, тренінгів, конференцій, днів науки і культури, організації обмінів між викладачами та студентами, стажуванню, зближенню культур.

Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль
Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранквська, 26, каб. 25.
Керівник міжнародного проєкту: викладач Слободянюк Ганна Анатоліївна.
Телефон: +38-063-36-17-360.

Одеський науково-інформаційний центр Євроатлантичної співпраці
(відкритий за підтримки Посольства Литовської Республіки в Українi)
Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранквська, 26, каб. 61.
Керівник міжнародного проекту: доцент кафедри політичних наук та права Ростецька Світлана Іванівна.
Телефон: +38-098-409-93-47.

Американський інформаційно-консультативний центр
Адреса: м. Одеса, вул. Старопортофранквська, 26, каб. 61.
Т.в.о. координатора міжнародного проєкту: професор Попова Олександра Володимирівна,
телефон: +38 (048) 732-59-95.

Освітньо-культурний центр КНР "Інститут Конфуція"
Адреса: м. Одеса, вул. Єврейська, 25

- з українського боку: професор Попова Олександра Володимирівна

(+38-067-754-38-47);

- з китайського боку: кандидат педагогічних наук Цун Ченцзюй (+38-063-618-58-56; +38-093-14-22-323).

Освітній науково-інформаційний та культурний центр Республіки Корея

Адреса:  м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, каб.61

Координатори:

- з українського боку: професор Попова Олександра Володимирівна; (+38-067-754-38-47);

- з корейського боку: викладач, кандидат філологічних наук (PhD) Пак Антоніна (+38-073-040-51-41).

Український культурний і науково-інформаційний центр в Харбінському інженерному університеті

Адреса: 150001, КНР, Харбін, район Наньган, вул. Наньтон, 145-1

Координатори:

від Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського:

- з питань наукового співробітництва: професор Музиченко Ганна В`ячеславівна, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- з питань інформаційно-культурного співробітництва: Олександра Моргун  Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

від Харбінського інженерного університету:

- з питань наукового та інформаційно-культурного співробітництва: кандидат психологічних наук, заступник начальника відділу міжнародного співробітництва Дін Сінь Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.