ХХІХ обласні студентські ігри з шахів

122 березня 2021 року в нашому місті пройшли ХХІХ обласні студентські ігри з шахів. Збірна команда студентів Університету Ушинського посіла 1 місце. До збірної команди ввійшли: Юровских Олександр (майстер спорту, призер чемпіонатів України), Стенгач Юлія - студенти фізико-математичного факультету, Кукелко Олексій (майстер спорту, призер чемпіонатів України) – студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації. В іграх приймали участь 15 команд від закладів вищої освіти нашого міста. Збірна команда Університету Ушинського виграла всі тури.

Перемога на ХХІХ обласних студентських іграх!

120-21 березня в нашому місті пройшли ХХІХ обласні студентські ігри з карате WKF. Збірна команда студентів Університету Ушинського посіла 1 місце. До збірної команди ввійшли студенти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації: Лагунов Ігор, Ватан Кирило, Запорожченко Галина, Бальжик Тетяна, Гамурар Юлія, Мамедов Гадим, Янул Олександр. Особливий вклад в перемогу зробили: Лагунов І. – 1 місце, Ватан К. – 1 місце, Запорожченко Галина – 2 місце. Представник команди на змаганнях – доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств Чустрак Анатолій Петрович.

Студентки Університету Ушинського відзначились на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки.

118-20 березня у м. Київ відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих. В змаганнях прийняли участь студентки Університету Ушинського, які навчаються в навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації і проходять спеціалізацію на кафедрі гімнастики та спортивних єдиноборств (спортивно-педагогічне вдосконалення зі спортивної аеробіки).

Вітаємо студентів Університету Ушинського - призерів Чемпіонату України з тхеквондо!!

1З 14 по 17 березня 2021 року у місті Харків пройшов Чемпіонат України з тхеквондо. Студенти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації дуже успішно виступили на змаганнях національного рівня:

Нові спортивні здобутки студенток ННІФКСР

Image01Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки серед юніорів, юнаків, молоді відбулись з 18 по 21 лютого 2021 року в м. Житомирі.

Чемпіонат Одеської області зі спортивної аеробіки

124 жовтня 2020 року пройшов Чемпіонат Одеської області зі спортивної аеробіки. У змаганнях прийняли участь студентки навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації Пільневич Марія, Бундзяк Софія та Фадєєва Анастасія.

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді 2020 року у м. Житомир

33-4 жовтня 2020 року у м. Житомир відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді. Студентки Пільневич М.Д., Бундзяк С.А. та Фадєєва А.Г. в категорії трійки здобули 2 місце. Студентки проходять спеціалізацію на нашій кафедрі (спортивно-педагогічне вдосконалення - спортивна аеробіка). 

ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО за 2019/2020 н.р.

У 2019/2020 навчальному році учасники освітнього процесу гідно представляли університет на міжнародних та всеукраїнських творчих конкурсах, олімпіадах, фестивалях та спортивних змаганнях.

Студенти ставали переможцями та призерами у різних конкурсах, фестивалях, змаганнях, зокрема:

Сторінка 1 із 8

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського