Вітаємо студента Університету Ушинського!

zador1.22Студент навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Задорожний Олександр успішно склав іспит на регіональну суддівську категорію «Е» (суддівська категорія регіонального рівня) та отримав відповідний сертифікат під час чемпіонату з карате клубу «Тигрьонок».

Кубок світу серед університетів

1З 21 по 30 вересня 2022 року у м. Самсун (Туреччина) пройшов перший університетський Кубок світу з бойових єдиноборств University World Cup Combat Sports. Найкращі студенти-спортсмени світу змагались у шести видах спорту, а саме: бокс, карате, муай-тай, самбо, боротьба та ушу.

Європейські університетські ігри

2З 14 до 30 липня у Польщі (Лодзь) пройшли VI European Universities Games 2022. Українські студенти посіли третє місце в медальному заліку: друге місце за загальною кількістю медалей та третє – за кількістю «золотих» нагород. Найуспішнішим для українців було тхеквондо, де команда зібрала шість золотих і загалом 14 нагород. Найбільше ж медалей принесло карате – 16, серед яких було п'ять золотих.

Вітаємо Чемпіона Європи!!!

217-19 червня у Празі (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з карате 2022 року серед кадетів, юніорів та молоді. Студент Університету Ушинського ЯНОВСЬКИЙ Давид прийняв участь у змаганнях у складі молодіжної збірної України з карате.

Спортивні досягнення

1Наші студенти-спортсмени продовжують виступати на міжнародних змаганнях вищого рівня.
21-22 травня у Польщі відбувся 8TH CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX KARATE. В цих змаганнях прийняв участь студент Університету Ушинського Яновський Давид.

Вітаємо студентку Університету Ушинського!

120-22 травня 2022 у Болгарії (м. Кранево) пройшов 12nd WSF Europe Countries Shotokan Karate Championship.

Спортивні перемоги

Image01Попри повномасштабну війну росії проти України, наші студенти-спортсмени продовжують виступати на міжнародних змаганнях вищого рівня.

Перемога студента Університету Ушинського!

326 березня у Словаччині відбувся Міжнародний турнір з карате 42.ND GRAND PRIX SLOVAKIA. Спортсмен виступав у 2 категоріях:

KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -61 KG - 1 місце

KUMITE INDIVIDUAL MALE U21 -67 KG - 3 місце

Щиро вітаємо студента Університету Ушинського Яновського Давида з перемогою!!!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Сторінка 1 із 10

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського