ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ УШИНСЬКОГО за 2019/2020 н.р.

У 2019/2020 навчальному році учасники освітнього процесу гідно представляли університет на міжнародних та всеукраїнських творчих конкурсах, олімпіадах, фестивалях та спортивних змаганнях.

Студенти ставали переможцями та призерами у різних конкурсах, фестивалях, змаганнях, зокрема:

Успішний виступ студентів Університету Ушинського на Універсіаді з тхеквондо

5-6 березня в м. Івано-Франківськ проходила 15 літня Універсіада України з Тхеквондо ВТФ. У змаганнях прийняли участь спортсмени з 14 областей, це більш ніж 90 спортсменів у різних вагових категоріях.

Перемога студента фізико-математичного факультету у чемпіонаті України з шахів

З 11 по 22 лютого 2020 року у м. Краматорськ проходив чемпіонат України з шахів серед юніорів до 20 років. Студент третього року навчання фізико-математичного факультету спеціальності 14 Середня Освіта (Математика) Університету Ушинського Юровських Олександр Ігорович у змаганнях з класичних шахів зайняв ІІІ місце, з швидких шахів – ІІІ місце, з бліцу – ІІ місце!

Переможець чемпіонату Європи з карате

Студент Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського 3-го року навчання Ігор Лагунов у фіналі змагань в категорії «+84 кг», з рахунком 3:0, став переможцем чемпіонату Європи з карате серед молоді, який проходив в Будапешті.

Першість університету з бадмiнтону

У змаганнях приняли участь студенти 6 факультететiв. В наполегливiй боротьбi серед жiночих команд I- мiсце посіла збiрна команда фiзико-математичного факультету, II мiсце виборола збiрна команда факультету іноземних мов, III – мiсце у збiрноï команди художньо-графiчного факультету.

Чемпіонат Європи з боротьби Джіу-джитсу.

Студент Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського 1 курсу навчання Перепелиця Владислав посів друге місце на Чемпіонаті Європи з боротьби Джіу-джитсу. Вітаємо переможця! 

Перше місце на чемпіонаті України з боротьби «Самбо»

Студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Бальжик Вікторія на чемпіонаті України з боротьби «Самбо» отримала перше місце. Вітаємо переможницю!

Високі результати студентки Університету Ушинського на світових змаганнях із кульової стрільби

Кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Анна ІЛЬІНА стала переможницею змагань у кульовій стрільбі на 7-х Всесвітніх іграх серед військовослужбовців., які відбуваються в китайському місті Ухань (фото: На вищій сходинці - перша зліва).

Сторінка 1 із 6

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського