В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група

4В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група до якої входять викладачі Університету - Ірина Бринза, Ірина Пивоварчик, Катерина Коваль, Тетяна Ульянова, Оксана Орищенко та інші спеціалісти, які продовжують підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

Змістом роботи зазначеної групи є проведення інтервізій за складними випадками у проведені процесу супервізії (обмін досвідом, практична допомога супервізорам), а також супервізійна допомога (процесуальна консультація) освітянам, які звертаються до Центру.

Запрошуємо викладачів, спеціалістів, здобувачів вищої освіти університету до плідної роботи у вирішені труднощів у роботі та навчанні засобами супервізії. За консультацією можна звернутися за номером +38093-591-2560 Бринза Ірина Вячеславівна (керівник центру).

 

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.

https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/