Image03Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації». Керівник проекту Олександр Редліх (м. Гамбург, Німеччина) відбулася 06.12.2021 р.

Присутніми були Бенефіціари і партнери проекту: Гамбурзький університет (м. .Гамбург, Німеччина); Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця, Україна); Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов'янськ, Донецька обл., Україна); Незалежний Міжнародний Університет Молдови (м. Кишинів, Молдова); Національний центр медіації (Бішкек, Киргизія); Громадська організація «Взаємодія» (Тирасполь, Молдова); Об'єднання громадських організацій «ІНОВЕСТ-ХАБ» (м. Київ, Україна); Навчально-науковий інститут публічного управління і державної служби Київського національного університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ, Україна); Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (г. Бахмут, Донецька обл., Україна); Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (м. Одеса, Україна).

Дана зустріч була присвячена підведенню підсумків міжнародного проекту 2021року, обміну досвідом, обговоренню дизайну звітних онлайн продуктів з медіації (електронний посібник методів медіації), плануванню майбутньої роботи.

При завершенні зустрічі Олександр Редліх сказав, що отримав офіційне повідомлення від Німецької служби академічних обмінів про фінансування нового міжнародного проекту на новий 2022 рік до якого запросив всіх учасників конференції.