В Університеті Ушинського відзначили День вишиванки

У третій четвер травня українці вже традиційно святкують День вишиванки. Отже, 21 травня 2020 року викладачами та студентами факультету початкового навчання, філологічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах відзначення цієї події було підготовлено тематичну виставку та відеопрезентацію «Українська традиційна вишиванка Північного Причорномор`я».

Свято, яке завжди з нами

Саме так вважають учні та вчителі одеської ЗОШ 111, куди на День рідної мови завітали науковці кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін. Почесні гості були вражені ентузіазмом і майстерністю учасників святкового концерту.

Одеська національна наукова бібліотека – аудиторія номер один

Для першокурсників-філологів нашого університету цей понеділок був знаковим. Чергове заняття зі вступу до спеціальності вони провели в найбільшій книгозбірні півдня України.

Філологічний факультет святкує День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови студенти  та викладачі філологічного факультету написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  в бібліотеці університету. 

Відбувся семінар «Інновації і технології у сучасній філологічній освіті»

23 квітня за участю майбутніх мовників і викладачів кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін відбувся семінар «Інновації і технології у сучасній філологічній освіті», приурочений до Дня науки в Україні.

Профорієнтаційна акція філологічного факультету Університету Ушинського

11.04.2019 р. керівництва філологічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (декан О. О. Кон та завідувач кафедри слов’янського мовознавства М. А. Сокаль) провели виїзну профорієнтаційну акцію  у закладах освіти м. Овідіополі.

До 205-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

25 березня 2019 р. на філологічному факультеті к. філол. наук, викладачем кафедри української та зарубіжної літератур Н. Л. Павлюк разом зі студентами було підготовлено літературно-мистецький захід з нагоди 205-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка. Крім того, серед студентів І та ІІ років навчання було проведено конкурс поетичного декламування поезій Кобзаря. Найталановитіших читців було відзначено грамотами.

До 100-річчя від дня народження О. Гончара

18 квітня 2018 року професором Гуменним М. Х. було презентовано наукову доповідь, присвячену 100-річчю від дня народження О. Гончара, на науковій конференції в м. Полтаві. Усього незабутня постать Олеся Гончара об'єднала понад 150 дослідників та шанувальників, з-поміж яких і відомі вчені - академіки, члени-кореспонденти, професори, доценти і наукова молодь, освітяни, краєзнавці, письменники, представники влади й громадськості.
Професор Гуменний М. Х., який представляв Університет Ушинського, виступив з дуже цікавою промовою на тему: "ІСТОРИКО-ТИПОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ РОМАННОГО ЖАНРУ (А. БАРБЮС, Е. РЕМАРК, О. ГОНЧАР)".

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського