Вебінар «Проблема наукового плагіату. Компіляція в дослідженнях»

115 березня 2023 року кафедрою всесвітньої історії та методології науки сумісно із здобувачами освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Історія) було проведено  вебінар «Проблема наукового плагіату. Компіляція в дослідженнях», який проводився відповідно до  заходів "Тижня доброчесності" в університеті.

Наука на допомогу школі. Науково-методичні студії для професійних спільнот педагогічних працівників

1Активна співпраця, обмін знаннями та практичним досвідом є тим важливим чинником, без якого не можливо досягти значних результатів як у науковій, так і освітній сферах.

9 березня студентами 1 курсу історико-філологічного факультету було вшановано пам'ять Тараса Шевченка

019 березня студентами 1 курсу історико-філологічного факультету було вшановано пам'ять Тараса Шевченка, який є символом боротьби за Україну. Студенти створили флеш-моб, продекламувавши рядки з поезій, якій не втратили своєї актуальності й у наш нелегкий час.

Круглий стіл «Творчість Г. Сковороди: минуле й сьогодення»

photo_2022-12-15_13-01-20До 300-річчя з дня народження Г. Сковороди 15 грудня 2022 року під керівництвом викладача кафедри української та зарубіжної літератур Павлюк Н.Л. студенти першого курсу історико-філологічного факультету взяли участь у круглому столі  «Творчість Г. Сковороди: минуле й сьогодення».

Вітаємо всіх шанувальників Українського Слова й переможців мовно-літературних Конкурсів!

9Сьогодні Україна захищає рідну землю, історію, культуру, традиції та мову. Все те, що цінне кожному українцю. Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно відчувати себе частиною власного народу, його історії та культури. Цьогоріч на історико-філологічному факультеті під гаслом «Мова – це наш оберіг, мова – це наша зброя!» пройшла низка тематичних заходів.

Вітання з Днем української писемності та мови від студентів і викладачів історико-філологічного факультету

ngerbЩиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови!
Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли в нас є нагода вклонитися Слову в його красі, виразності, влучності та розмаїтті.

Спадщина Г. С. Сковороди – духовне осердя української культури

17 листопада відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Літературна творчість Григорія Сковороди й сучасність», яка була організована кафедрою української та зарубіжної літератур.

Гостьова лекція в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського «Аксіологічні виміри історичної прози Ю. Мушкетика»

12 листопада 2022 року відбулася гостьова лекція к. філол. н., викладачки кафедри української та зарубіжної літератур ДЗ "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" Надії Павлюк «Аксіологічні виміри історичної прози Ю. Мушкетика» для студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського в межах  річного гостьового лекторіуму, організовуваного кафедрою української мови і літератури зазначеного ЗВО.

Сторінка 1 із 7

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського