6 травня 2024 року в межах лекційного курсу «Методика навчання української мови» відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) з вчителем української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури Міжлиманської гімназії Усатівської сільської ради Стек Анною Володимирівною.
Робоча зустріч виявилась актуальною, корисною і мотивуючою.
Анна Володимирівна є випускницею історико-філологічного факультету Університету Ушинського, у 2020 році переступила поріг Міжлиманської гімназії як молодий учитель, а вже в цьому році стала керівником методичного об’єднання гуманітарного циклу. Вона радо розповіла студентам про свій шлях становлення, перші перемоги й педагогічні знахідки, а також поділилась досвідом викладання української мови і літератури в умовах НУШ. Здобувачі жваво цікавились практичними потребами сучасної школи й разом з Анною Володимирівною розставили акценти в методичній підготовці сучасного вчителя-словесника.
Педагогічні зустрічі завжди допомагають отримати новий досвід і надають поштовх до подальшого самовдосконалення.
Дякуємо Стек Анні Володимирівні і маємо надію, що це був лише початок нашої співпраці.
О. А. Кучерява