Профорієнтація в Одеських ліцеях

001Університет Ушинського продовжує свою профорієнтаційну роботу! Впродовж минулого тижня відбулися профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками Одеського ліцею «Приморський» та ліцею №5, а також в онлайн форматі відбулися зустріч з Одеськими ліцеями №5, №10, №24, №49.

Зустріч студентів із керівником Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної памʼяті.

0122 лютого 2024 року, до другої річниці початку повномаcштабного вторгнення росії проти України та десятої річниці Дня Героїв Небесної Сотні відбулася зустріч студентів Університету Ушинського з керівником Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної памʼяті, істориком та учасником бойових дій Сергієм Гуцалюком.

Профорієнтаційні заходи в одеських ліцеях

1Університет Ушинського продовжує своє знайомство з абітурієнтами!Впродовж тижня відбулися профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками Одеських ліцеїв «Надія», №16, №28, №81.

Профорієнтаційна зустріч в Одеському ліцеї "Фонтанський".

65 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Одеського ліцею "Фонтанський".

Профорієнтаційна зустріч в Одеському ліцеї № 9 Одеської міської ради Одеської області

126 січня представники Університету Ушинського завітали з профорієнтаційним заходом до Одеського ліцею №9 Одеської міської ради Одеської області.

Відкрита зустріч з керівницею Південного макрорегіону СпівДія, Головою ГО "Молодіжна рада Одеської області", СпівГоловою ГО "Об'єднання студентських самоврядувань".

127 жовтня відбулась відкрита зустріч студентів з Юліаною Назо - керівницею Південного макрорегіону Співдія, головою ГО «Молодіжна рада Одеської області», СпівГоловою ГО «Обʼєднання студентських самоврядувань».

Вебінар: "16 днів без насильства"

215 грудня у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено вебінар, з метою привернення уваги молоді до проблем насилля.

Інтерактивна лекція «Перша психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях»

0110 травня 2023 року в Університеті Ушинського відбулась інтерактивна лекція «Перша психологічна допомога в надзвичайних ситуаціях», яку провела міжнародна гуманітарна організація INTERSOS.