На запрошення організаторів приїхати на морське узбережжя відгукнулися понад 320 художніх колективів, які представляли всі етнографічні регіони Литви. Сто років тому, після успішної військово-дипломатичної операції з об'єднання етнічно споріднених Великої та Малої Литви, традиції литовських пісенних фестивалів продовжили діячі культури. Відроджена традиція музикування в Малій Литві – цінність національної культурної спадщини; приморський фестиваль є прелюдією до наступного, який відбудеться влітку 2024 року і буде присвячений знаменній історичній даті – сторіччю Свята литовської пісні. Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Філософія» Елеонора Бутенко у складі литовського хору «Sonore» взяла участь у Фестивалі пісні, присвяченому пам'ятній історичній даті – сторіччю приєднання Клайпедського краю до Литовської держави.