СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

foto1
foto2
IMG_2085
IMG_2089


Факультет першим на Півдні України розпочав підготовку фахівців-психологів. Наразі до його складу входять  філософське відділення, політичних наук і права, освітнього менеджменту та публічного управління. Соціально-гуманітарний факультет успішно вирішує навчально-виховні, науково-дослідні та культурно-просвітницькі завдання вищої освіти України.

Головною метою соціально-гуманітарного факультету є підготовка кваліфікованих фахівців, які володіють сучасними методами наукового пізнання, вміють на високому професійному рівні застосовувати отримані знання в освітньому процесі в закладах освіти, у забезпеченні діяльності різних державних установ, громадських організацій, підприємств тощо.

Основними підрозділами соціально-гуманітарного факультету є:

- кафедра теорії та методики практичної психології,

- кафедра політичних наук і права,

- кафедра психіатрії, медичної та спеціальної психології

- кафедра загальної та диференціальної психології,

       - кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності.

Соціально-гуманітарний факультет здійснює підготовку фахівців за спеціальностями «Психологія», «Політологія», «Право», «Філософія»«Менеджмент соціокультурної діяльності», «Культурологія».

Навчання на соціально-гуманітарному факультеті здійснюється за рахунок держбюджету та кошти юридичних і фізичних осіб як на денній, так і на заочній формах навчання. Перелік вибіркових дисциплін представлено на сайті факультету:  https://pdpu.edu.ua/informatsiya/studentam/vybirkovi-dystsypliny

Під час навчання студенти та аспіранти мають можливість навчитись техніці самоосвіти та саморозвитку, пройти тренінги спілкування, особистісного й професійного росту, впевненості у собі.

Студенти факультету мають можливість брати участь у цікавих культурно-масових заходах, вивчати англійську, турецьку, китайську мови та іврит; а також отримувати знання з деяких дисциплін у вітчизняних та закордонних університетах за програмами академічної мобільності.

На соціально-гуманітарному факультеті проводиться освітня діяльність на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти – здійснюється підготовка в аспірантурі здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальностями 033 Філософія, 052 Політологія, 053 Психологія, а також доктора наук за спеціальностями 053 Психологія (галузь знань 05 Соціальні та поведінкові науки) та 033 Філософія (галузь знань 033 Гуманітарні науки).
На соціально-гуманітарному факультеті працюють спеціалізовані вчені ради з:
- присудження ступеня доктора філософії зі спеціальностей 033 Філософія, 052 Політологія, 053 Психологія;
- прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) психологічних наук за спеціальностями 19.00.01 «Загальна психологія, історія психології» та 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія», а також на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії.

Визнаними є наукові школи академіка О. Я. Чебикіна, професорів О. П. Саннікової, С. М. Наумкіної, С. М. Симоненко, Л. К. Велитченка, Є. Р. Борінштейна, Казанжи М. Й, Массанова А. В. та ін.

 

Декан соціально-гуманітарного факультету – доктор психологічних наук, професор Вдовіченко Оксана Володимирівна

 

Адреса соціально-гуманітарного факультету: 

Україна, м. Одеса, Фонтанська дорога, 4.

Тел./факс: +38 (048) 705 46 69; +380934503187; +380986770343 (Viber).

Соціальні мережі:

Telegram: https://t.me/sgfUshinsky

Facebook: https://www.facebook.com/odessasocgum?mibextid=LQQJ4d

 

© 2024 Університет Ушинського
asiaklub https://www.francisaviation.com/slot-gacor-online/ https://www.francisaviation.com/slot-starlight-christmas/ https://oicc.org/trik-jitu-koi-gate/ https://oicc.org/slot-zeus-jp-x1000/ https://oicc.org/slot-server-jepang/ https://majubersama.b-cdn.net/slot-big-bass-amazon-xtreme.html https://majubersama.b-cdn.net/wolf-gold.html https://www.francisaviation.com/slot-great-rhino-deluxe/ https://www.francisaviation.com/slot-crypto-gold/ https://oicc.org/slot-power-of-thor-megaways/ https://oicc.org/mahjong-ways-3/ https://oicc.org/slot-online/ https://oicc.org/slot-mahjong-panda/ https://asianparalympic.org/game-sugar-rush/ https://asianparalympic.org/game-lucky-neko/ https://asianparalympic.org/game-gates-of-olympus/ https://oicc.org/meledak-jp-lucky-neko/ https://www.francisaviation.com/rtp-slot-pg-soft/ https://www.ysletadelsurpueblo.org/slot-gacor-deposit-dana/ https://www.stantonstreet.com/rtp-slot-tergacor/ https://asianparalympic.org/game-zeus-sensasional/ https://asianparalympic.org/rtp-live-tertinggi/ https://asianparalympic.org/daftar-akun-game-vip/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/