Наукові праці викладачів

 

f

 

k

Зусиллями викладачів кафедри в різні роки було організовано експериментальні майданчики на базі гімназії № 5, юридичного ліцею; проводився психологічний супровід осіб з обмеженими можливостями, організовувалися їхні зустрічі зі здобувачами соціально-гуманітарного факультету, консультування педагогів та практичних психологів Одеси й області.

Наразі кафедра разом з колективом Українського Дитячого Центру «Молода гвардія» плідно працює над проектом «Психологічний супровід психічного здоров`я дітей в рекреаційний період». Зусилля колективу спрямовані на діагностику, розвиток, формування, корекцію, реабілітацію дітей та молоді в рекреаційний період.

УДЦ «Молода гвардія» є творчо-експериментальним майданчиком кафедри для розвитку та апробації інноваційних діагностичних, розвивальних та реабілітаційних психологічних технологій розвитку особистості школярів та збереження їх психічного здоров`я. Проводяться Всеукраїнські та Міжнародні науково-практичні конференції для науковців, що займаються проблемами психічного здоров`я та педагогічних кадрів, що працюють у галузі дитячих рекреаційно-оздоровчих закладів.

Під керівництвом викладачів кафедри здобувачі проходять виробничу та науково-дослідну практику на базі ДП УДЦ «Молода гвардія».Кафедра співпрацює з Інститутом психології Г.С. Костюка, зокрема лабораторією психології творчості (м. Київ), ДП УДЦ «Молода гвардія», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, факультетом психології Харківського університету ім. В.Н. Каразіна, ДЗ «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр МОЗ України» (Україна, м. Костянтинівка, Донецька обл.), Департамент дитячих таборів для дітей з особливими потребами (Сполучені штати Америки, Штат Меріленд, м. Балтімор), Академія розвитку освіти (Ізраїль, м. Аріель) та багатьма ЗВО України.

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/