Гостьова лекція в умовах проєкту "Вільна Україна" на кафедрі психіатрії, медичної та спеціальної психології

IMG_800208 лютого 2023 року відбулася зустріч із Юдженом Аугустерфером – заступником директора Гарвардської програми біженців, який є одним із ведучих викладачів глобальної програми психічного здоров'я та відновлення. Професор представив свою нову наукову працю «ATLS. Невідкладна допомога при травмі». Незабаром буде надруковано дві тисячі примірників і розповсюджено серед військових і цивільних медиків та психологів, які рятують наших людей на фронті та в містах і селах під постійним обстрілом російського агресора.

Кращий гарант освітньо-професійної програми

1Завідувач кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології САВЕНКОВА ІРИНА ІВАНІВНА нагороджена ДИПЛОМОМ переможця конкурсу за результатами професійної діяльності в 2022 році в номінації «Кращий гарант освітньо-професійної програми» ДЕРЖАВНОГО ЗАКЛАДУ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені К.Д.УЩИНСЬКОГО».

Креативний коворкінг Poverh Hub (Людмила Городнюк)

1Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 033 Філософія Людмила Городнюк взяла участь у креативному коворкінгу Poverh Hub з лекцією "Філософія спорту: виклики і подолання".

День Соборності України – 2023

ngerb20 січня 2023 року викладачами кафедри психіатрії, медичної та спеціальної психології було організовано та проведено тематичну зустріч з нагоди Дня Соборності України зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання спеціальності 053 «Психологія (Клінічна та реабілітаційна)» та здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання спеціальності 053 «Психологія» соціально-гуманітарного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д Ушинського».

Участь у патріотичних заходах та акціях протесту проти війни (Лариса Васильєва)

1Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 033 Філософія Лариса Васильєва регулярно бере участь у патріотичних заходах та акціях протесту проти збройної терористичної агресії росії проти України. Щомісяця в Савоні (портове місто в Італії), що є містом-побратимом героїчного Маріуполя, звідки родом Лариса, проводяться мирні демонстрації, протести в підтримку України, з вимогою зупинити російську агресію.

Гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф.Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у

119 грудня 2022 року гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф. Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у психосоціальній підтримці вимушено переміщених осіб з України», який було організовано та проведено ресурсним центром з психосоціальної підтримки Міжнародної федерації Червоного Хреста спільно з проектом «Strengths».

Обговорення проєкту ОНП Психологія за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти

113 січня 2023 року на платформі ZOOM в Університеті Ушинського відбулося засідання робочої групи ОНП Психологія третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія та зовнішніх стейкхолдерів.

13 січня 2023 року здобувачі-психологи бакалаври та аспіранти на чолі з гарантами долучилися до вебінару для ознайомлення та опрацювання спеціалізованих знань та навичок з питань перинатального психічного здоров’я

1Тренінгова компанія з питань перинатального психічного здоров’я надала важливу підтримку для фахівців, які допомагають жінкам і чоловікам впоратися з проблемами, які виникають та передують народженню дитини в такий непростий час війни. Доповідачами були, доктор Джейн Хенлі та Лопа Вібхакар, визнані фахівці в галузі охорони перинатального психічного здоров’я з багаторічним досвідом роботи.

페이지 1 / 전체 27

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського