16 листопада 2023 року Науково-педагогічні працівники (проф. Оксана Петінова, доц. Зоя Атаманюк), студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» (Анна Дилян, Кароліна Стойкова) та аспіранти ОНП «Філософія» (Кіра Білоусова, Ігор Семенов, Віолета Світлицька) взяли участь у Всеукраїнських філософських читаннях «Філософія і культура в антропологічних вимірах сучасності», де відбулася жвава дискусія з приводу долі філософських питань війни як випробування людяності, етики військового часу, філософської антропології, метамодерних вимірів сучасності. Мали можливість послухати науковців з різних міст та ЗВО України – проф. Юлію Шабанову, проф. Михайла Бойченка, проф. Володимира Возняка, проф. Володимира Хміля, проф. Івана Загрійчука, проф. Віру Лімонченко та інших відомих філософів. Аспіранти здійснили апробацію своїх проміжних наукових розвідок дисертаційного дослідження. Урочистості з нагоди Всесвітнього Дня Філософії (UNESCO) завжди передбачають спілкування з колегами ЗВО-партнерів, жваві дискусії, обмін думками, обговорення актуальних філософських питань, що торкаються всіх сфер буття людини.