Наші здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» разом із Гарантом ОПП, керівницею навчальної практики проф. Оленою Лісеєнко із задоволенням знайомляться із базою – Одеським академічним театром музичної комедії імені М. Водяного та керівником від бази практики – Шишкіним Андрієм Валентиновичем, завідувачем художньо-постановочної частини театру. Гарний настрій, неймовірні враження та емоції переповнювали Вікторію, Полину, Тетяну, Марину та Катерину. Творче натхнення та передчуття роботи у справжньому, відомому не лише в Одесі, а й у всій Україні, театрі, надихали на творчі звершення та самореалізацію на вибраній ниві творчого шляху керівника, менеджера-управлінця у сфері культури та мистецтва. Практика – одна з найважливіших складових у підготовці менеджерів соціокультурної діяльності. Вона спрямована на формування цілісного розуміння обраної професії, визначення особистих цілей професійного розвитку, набуття практичних навичок, опанування методів та інструментів роботи менеджера в організаціях соціокультурної сфери, тощо.