Її відданість мистецтву, вміння зберігати та розвивати традиції театру, енергія, пристрасть до театрального мистецтва та професійна майстерність були захоплюючими. Не лише як директор, але й як практик, пані Олена здатна зберігати баланс між творчістю та адміністративною роботою. Її поради та враження від власного досвіду роботи у театрі стали надзвичайно цінними для студентів, які в майбутньому мріють працювати на творчій ниві культури та мистецтва. Зустріч стала джерелом натхнення, мудрості, нових думок та ідей, які наші майбутні менеджери соціокультурної діяльності намагатимуться втілити у своїй роботі. Детально поговорили про особливості навчання на ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності», організацію позанавчальної виховної роботи. Гарант ОПП проф. Олена Лісеєнко детально познайомила з освітніми компонентами, що забезпечують спеціальні фахові компенентності здобувачів. Студенти ділилися враженнями від навчання та очікуваннями на майбутню перспективу. 07 травня 2024 року відбулася зустріч зі стейкхолдером, професіоналом-практиком, директором та художнім керівником Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного Оленою Редько була дуже інформативною та захоплюючою. Вона ділилася своїм багаторічним досвідом управління театром та тонкощами творчого процесу.