Тренінг «Покращення лідерського потенціалу особистості»

0130 вересня 2023 року студенти державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» стали активними учасниками заняття з елементами тренінгу «Покращення лідерського потенціалу особистості», який провели в спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник», під час проведення школи профспілкового лідера.

Збори профоргів академічних груп

19 вересня відбулись збори профоргів академічних груп, раді були вітати таких активних студентів! Кожен з них розповів цікаві факти про себе, з якою метою приєднався до Профспілки та якою діяльністю хотів би займатись! У свою чергу, бажаємо налаштуватися на плідну роботу, творчої наснаги і досягнення високих результатів в наших спільних проектах!

Зустріч 1 курсу з Профспілкою Університету Ушинського

У жовтні 2020 р. відбулася зустріч 1 курсу з Профспілкою Університету Ушинського! Ми розповіли про діяльність Профкому, про здобутки та плани, про права члена профспілки, а також відповіли на всі запитання! Бажаємо всім студентам вести активне студентське життя, тому чекаємо всіх в наших рядах!

 

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.

https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/