Загальні відомості

Новини

Кафедра вищої математики і статистики входить до складу фізико-математичного факультету університету з моменту утворення факультету в 1920 року та є навчально-структурним підрозділом, відповідальним за підготовку фахівців зі спеціальностей «Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Математика. Мова і література (англійська)), Середня освіта (Математика). Здійснює випуск студентів за програмою бакалаврів та магістрів денної та заочної форм навчання. У 2022 році кафедра пройшла акредитацію аспірантури зі спеціальності 111 «Математика».

Навчальні дисципліни на кафедрі викладаються на високому науковому та методичному рівні. Всі викладачі мають наукову ступінь кандидата чи доктора фізико-математичних або технічних наук. В даний час кафедру очолює доктор фізико-математичних наук, професор В. М. Пивоварчик.

Кафедра вищої математики і статистики має багаторічні історію і наукові традиції.

У 1974 році кафедра вищої математики, що існувала в такій якості з 1963 року, перейменована в кафедру геометрії. Кафедрою завідували: професор Бродський М.С. (1963 - 1977 рр.), професор Гінзбург Юрій Павлович (1977 - 1979 рр.), старший викладач Чепінова Валентина Федірівна (1979 - 1982 рр.). З 1982 року кафедрою геометрії (в подальшому кафедрою алгебри та геометрії) завідувала доцент Яблонська Наталя Вікторівна.

З 1967 р. в університеті почала роботу кафедра математичного аналізу. З 1983 року її очолив проф. Віталій Опанасович Андрієнко, потім проф. Генадій Михайлович Губрєєв, а з 2004 р. проф. Олександр Іванович Третьяк.

На кафедрі математичного аналізу довгий час працював проф. Дамір Зямович Аров. Під його керівництвом працював міський семінар з функціонального аналізу.

У 2016 році кафедра математичного аналізу була об’єднана з кафедрою алгебри та геометрії у кафедру вищої математики та математичної статистики під керівництвом проф. Пивоварчика В. М.


 Новини

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://bfv-kufstein.at/products/demo/ https://sisbun.ditjenbun.pertanian.go.id/products/pulsa/ https://sim.untag-sby.ac.id/demo-mahjong-ways/ https://arbeti.kotabarukab.go.id/products/gacor-thailand/ http://opac.kaltimprov.go.id/products/demo-slot/ https://buk.unj.ac.id/products/slot-demo/ https://inlis.lombokbaratkab.go.id/demo/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/dana/ https://metrologi.balikpapan.go.id/products/demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/products/demo/ https://siporterbapok.balikpapan.go.id/news/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/server-luar-negeri/ https://setwan.klaten.go.id/products/demo-pragmatic/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/products/demo/ https://www.villaggiooutlets.com/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/slot-mahjong/ https://dishut.kaltimprov.go.id/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/special/gacor/ https://app.bpkad.gianyarkab.go.id/dokumen/demo-pragmatic/ https://nm-aist.ac.tz/slot-demo/ https://www.scientiasquarepark.com/products/demo-slot-gratis/ https://inlis.mojokertokab.go.id/assets/akun-demo-slot/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/gacor/ https://buk.unj.ac.id/products/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/demo/ https://access-interiorsbydesign.com.au/demo-pg-soft/ https://corporate.megaxus.com/uploads/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://heylink.me/hebitop/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/