Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Підведення підсумків практики з математики у закладах загальної середньої освіти у червні 2022 року

10Упродовж червня 2022 року на фізико-математичному факультеті були проведені підсумкові конференції з виробничої (педагогічної) практики з математики у закладах загальної середньої освіти.

Онлайн-лекція стейкголдера з прикладної фізики

129 червня 2022 року в Університеті Ушинського для студентів та аспірантів спеціальності 105 Прикладна фізика та наноматеріали і )14 Середня освіта (фізика) відбулася онлайн-лекція Ян Чжан (Yang Zhang) - PhD з фізики (Material Science), доцента Коледжу матеріалознавства та хімічної інженерії Харбінського інженерного університету (Китай) на тему «Синергетичне підвищення міцності та пластичності високоентропійних сплавів новими біфункціональними нанопреципітатами».

Міжнародний науковий семінар “Quantum Graphs and Related Topics”.

ngerbЗ травня 2022 р. на базі лабораторії функціонального аналізу кафедри вищої математики і статистики працює міжнародний науковий семінар  “Quantum Graphs and Related Topics”. Науковий керівник семінару проф. Д. З. Аров. Тих, хто цікавляться тематикою семінару, просимо звертатися до проф. В. М. Пивоварчика, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2Закінчила роботу Дев’ятнадцята всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології" 2022, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського.Кафедра прикладної математики та інформатики звітує про результати роботи конференції:
-Дата проведення конференції 23 квітня 2021 р.
-Кількість учасників: 120 студентів, 5 аспірантів, 10 вчителів.

Науково-практичний семінар «Дистанційне керування та управління робототехнічними пристроями засобами мережевих технологій»

119 травня 2022 р. на кафедрі прикладної математики та інформатики було проведено науково-практичний семінар «Дистанційне керування та управління робототехнічними пристроями засобами мережевих технологій». Було заслухано доповіді ст.викладача кафедри, канд.пед.наук Черниха В.В. та ст.викладача Корабльова В.А. щодо актуального питання подальшого розвитку наукових досліджень на базі обладнання робото технічної лабораторії в умовах віддаленої роботи. На семінар були запрошені студенти фізико-математичного факультету.

Участь студентів в організації та проведенні Олімпіади з математики в 7-11 класах Рішельєвського наукового ліцею

313 листопада група студентів фізико-математичного факультету під керівництвом Юлії Ребенко, магистрантки кафедри вищої математики і статистики в рамках волонтерської допомоги брали участь в організації та проведенні Олімпіади з математики в 7-11 класах Рішельєвського наукового ліцею. Студенти з радістю і в подальшому приймуть участь в таких заходах.

фото 1З 28 по 30 вересня 2021 року у Університеті Ушинського відбулась VII Міжнародна науково-практична конференція з адаптивних технологій управління навчанням ATL-2021, яка була започаткована та щорічно проводиться кафедрою прикладної математики та інформатики. Другий рік поспіль у зв’язку із карантинними обмеженнями засідання конференції проводились в режимі онлайн-конференції засобами ZOOM.

В Університеті Ушинського проведено профілактичну роботу щодо попередження випадків безвісного зникнення людей

ava01-02 червня 2021 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського були проведені бесіди зі здобувачами освіти з питань попередження випадків безвісного зникнення людей.

Сторінка 1 із 8