Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Кафедра інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін

Загальні відомості

Кадровий склад

Навчальна робота

Наукова робота

Організаційна робота

Контакти

Загальні відомості

У 2006 році була організована кафедра фізичного та математичного моделювання У 2016 році кафедра була перейменована на кафедру інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін.

Кафедру очолює двічі лауреат Державних премій, заслужений працівник народної освіти України, доктор фізико-математичних наук професор Ків Арнольд Юхимович.

Кафедра займає провідні позиції у проведенні наукових досліджень у галузі радіаційної електроніки твердого тіла, а також у навчанні інформаційних технологій в університеті. На кафедрі розроблена оригінальна концепція використання інформаційних технологій в різних галузях науки і практики. Розроблені нові дисципліни, в яких розглядаються можливі інформаційні підходи не тільки у точних науках, а також у гуманітарних науках: у психології, лінгвістиці, соціології, економіці. В цих напрямках кафедра не тільки розробляє навчальні дисципліни, а також веде різноманітну дослідницьку роботу і має публікації в міжнародних журналах, зареєстрованих в авторитетних базах даних (Scopus та ін.).

У зв’язку з включенням в напрямок кафедри методів навчання природничих дисциплін, на кафедрі проводяться дослідження в галузі методик викладання фізики, а також природничих дисциплін взагалі. Розробляються нові концепції викладання природничих дисциплін з урахуванням необхідності розширення світогляду студентів університету.

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського