Участь аспірантів кафедри педагогіки в інформаційно-комунікаційному заході

1Аспіранти кафедри педагогіки 23 листопада 2023 року взяли участь в інформаційно-комунікаційному заході з метою підвищення рівня обізнаності щодо формування та дотримання культури доброчесності в Університеті Ушинського.

Захід з популяризації культури доброчесності для аспірантів Університету Ушинського

123 листопада 2023 року відбувся інформаційно-комунікаційний захід для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня, спрямований на підвищення рівня обізнаності аспірантів з питань формування та дотримання культури доброчесності в Університеті Ушинського.

Засідання наукового семінару з педагогічних наук

116 листопада 2023 року на засіданні наукового (фахового) семінару з педагогічних наук Університету Ушинського відбувся попередній захист дисертації аспіранта кафедри педагогіки Максима Шевченка з теми «Формування інклюзивної компетентності майбутніх учителів фізичної культури у професійній підготовці». Роботу виконано в межах спеціальності 015 Професійна освіта.

Академічна культура педагога-дослідника: від теорії до практики.

115 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Семеног Олени Миколаївни за темою «Академічна культура педагога-дослідника: від теорії до практики».

Професори Оксана ВДОВІЧЕНКО та Марія КАЗАНЖИ успішно завершили Базовий курс з Позитивної та Транскультуральної психотерапії.

1Декан соціально-гуманітарного факультету, доктор психологічних наук, професор Оксана ВДОВІЧЕНКО та професор кафедри загальної та диференціальної психології, доктор психологічних наук, професор Марія КАЗАНЖИ успішно завершили Базовий курс з Позитивної та Транскультуральної психотерапії.

Проходження академічної мобільності здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ОНП Психологія

1З 4 по 7 жовтня 2023 року у межах співпраці між Університетом Ушинського та Міжнародним Незалежним університетом Молдови (ULIM) була розпочата академічна мобільність для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Марія САВЧЕНКОВА, Таїсія БІЛЯЇВСЬКА, а також викладачів та наукових керівників ОНП Психологія

Робоча зустріч в Міжнародному Незалежному університеті Молдови (ULIM)

16 жовтня 2023 року у межах академічної мобільності та у контексті угоди про співпрацю відбулася робоча зустріч у Міжнародному Незалежному університеті Молдови (ULIM). На заході були присутні викладачі та наукові керівники ОНП Психологія: професори Оксана ВДОВІЧЕНКО, Марія КАЗАНЖИ, Ольга САННІКОВА, Світлана СИТНІК, Олександр САННІКОВ, Ірина БРИНЗА.

Гостьова лекція Беттіни Ренц (Велика Британія) для аспірантів-політологів

104 листопада 2023 року аспіранти кафедри політичних наук і права Університету Ушинського у межах реалізації прогроами «Гостьовий лектор» мали можливість послухати відкриту гостьову лекцію БЕТТІНИ РЕНЦ - професорки з міжнародної безпеки, Школи політики та міжнародних відносин Ноттінгемського університету (Велика Британія) за темою: «ВІЙСЬКОВА СИЛА В 21 СТОЛІТТІ: ПРОТИРІЧЧЯ В ЗАХІДНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ ДУМЦІ».

第 1 页 共 28 页

 

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/