Відбулося чергове засідання Наукової ради Університету Ушинського

125 січня 2023 року в змішаному форматі відбулося чергове засідання Наукової ради Університету Ушинського, порядок денний якої включав погодження проєктів освітньо-наукових програм за третім (освітньо-науковим) рівнем підготовки здобувачів вищої освіти.

Розширене засідання кафедри музичного мистецтва і хореографії за результатами обговорення освітньо-наукових програм та проходження практики аспірантів

123 січня 2023 року відбулося розширене засідання кафедри музичного мистецтва і хореографії. На порядку денному було два важливих питання: результати обговорення освітньо-наукових програм для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та результати проходження практики аспірантів 2 року навчання.

Обговорення з аспірантами кафедри музичного мистецтва і хореографії анотацій вибіркових дисциплін

119.01.2023 року на кафедрі музичного мистецтва і хореографії відбулася зустріч аспірантів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 011 Освітні, педагогічні науки за програмою «Мистецька педагогіка вищої освіти» з завідувачкою кафедри, доктором педагогічних наук, професором Оленою Ребровою. На зустрічі обговорювалися питання вибіркових компонентів ОНП, напрямів та змісту перспективних сертифікаційних програм.

Гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф.Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у

119 грудня 2022 року гаранти програм проф. Казанжи М.Й., проф. Вдовіченко О.В. та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Психологія і першого (бакалаврського) рівня ОПП Психологія долучилися до вебінару «Інтервенція «Управління проблемами плюс (УП+)» у психосоціальній підтримці вимушено переміщених осіб з України», який було організовано та проведено ресурсним центром з психосоціальної підтримки Міжнародної федерації Червоного Хреста спільно з проектом «Strengths».

Обговорення проєкту ОНП Психологія за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти

113 січня 2023 року на платформі ZOOM в Університеті Ушинського відбулося засідання робочої групи ОНП Психологія третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія та зовнішніх стейкхолдерів.

13 січня 2023 року здобувачі-психологи бакалаври та аспіранти на чолі з гарантами долучилися до вебінару для ознайомлення та опрацювання спеціалізованих знань та навичок з питань перинатального психічного здоров’я

1Тренінгова компанія з питань перинатального психічного здоров’я надала важливу підтримку для фахівців, які допомагають жінкам і чоловікам впоратися з проблемами, які виникають та передують народженню дитини в такий непростий час війни. Доповідачами були, доктор Джейн Хенлі та Лопа Вібхакар, визнані фахівці в галузі охорони перинатального психічного здоров’я з багаторічним досвідом роботи.

Громадське обговорення Проекту ОНП 035 Філологія 2022 року

113 січня 2023 року відбулась зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки PhD за спеціальністю 035 Філологія зі стейкголдерами. Програма розроблена кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Університету Ушинського і вже декілька років успішно готує докторів філософії.

Громадське обговорення Проекту ОНП 035 Філологія 2022 року

113 січня 2023 року відбулась зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки PhD за спеціальністю 035 Філологія зі стейкголдерами. Програма розроблена кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Університету Ушинського і вже декілька років успішно готує докторів філософії.

Page 1 of 14

 

© 2017 Університет Ушинського