Робота аспірантів у лабораторії Інновації мистецької освіти
Нарешті в приміщення лабораторії «Інновації мистецької освіти» перевезено фортепіано.
Нарешті в приміщення лабораторії «Інновації мистецької освіти» перевезено фортепіано.
Під час засідання кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності у змішаному форматі відбувся звіт здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Філософія» та докторантів про виконання індивідуального плану наукової та навчальної роботи за перше півріччя 2024-2025 навчального року.
Гарант ОНП «Філософія» д.філос.н., проф. Петінова О. Б. взяла участь у процедурі акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Філософія» за спеціальністю 033 «Філософія» за третім (освітньо-науковим) рівнем (аспірантура) НТУ «Дніпровська політехніка», ЗВО-партнер.
8 лютого відбулася онлайн-зустріч, організована Інститутом світової культури (Санта-Барбара, США), яка об’єднала небайдужих слухачів з різних країн. Центральною подією заходу стала лекція докторки філософських наук, професорки Юлії Шабанової на тему: ««Чарівна флейта» В. А. Моцарта як символічний світ масонського світогляду».
Марина Володимирівна успішно завершила навчання за освітньо-науковою програмою «Філософія» та захистила дисертаційне дослідження на тему: «Культурна маргінальність у соціальному та віртуальному просторі сучасного суспільства».
31 січня 2025 року відбувся успішний захист дисертації аспіранта кафедри політичних наук і права Університету Ушинського Романа Євценко на тему «Інституціоналізація лобізму в процесах врегулювання політичних конфліктів» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 052 Політологія.
31 січня 2025 року в Університеті Ушинського на платформі Zoom відбувся успішний захист дисертації аспіранта кафедри політичних наук і права Андрія Бахметьєва на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 052 Політологія з теми «Виборчі технології в Україні: специфіка застосування та тенденції розвитку». Науковий керівник – доктор політичних наук, доцент, доцент кафедри політичних наук і права Ростецька Світлана Іванівна.
Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Людмила Городнюк (ОНП «Філософія») взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наука, освіта, технології та суспільство: світові тенденції та регіональний аспект», яка відбулася у місті Тампере, Фінляндія у дистанійному форматі та в межах секції «Філософські науки» представила тези доповіді на тему: «Незворотність технологічної сингулярності: Homo Digitalis – у креації та очікуванні Machina Sapiens».