Гарант та члени робочої групи ОНП Психологія долучилися до онлайн-заходу «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?»

123 травня 2023 року гарант та члени робочої групи ОНП Психологія на платформі Zoom долучилися до онлайн-заходу «Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?», який було організовано та проведено ГО «Прогресильні» спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

До Дня науки, участь аспірантів кафедри музичного мистецтва і хореографії в Міжнародній конференції

imgНа передодні Дня науки аспірантки кафедри музичного мистецтва і хореографії взяли участь у Х Міжнародній науково-практичної онлайн конференції «Регіональні культурні, мистецьки та освітні практики».

Ганна Рало, аспірантка кафедри музичного мистецтва і хореографії впроваджує результати дослідження в музично-освітній простір Одещини

imgАспірантка кафедри музичного мистецтва і хореографії спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) (науковий керівник, проф. Г.Ю.Ніколаї) впроваджує результати свого дисертаційного дослідження в культурний, музично-освітній простір Одещини шляхом ознайомлення викладачів мистецьких шкіл Одеського регіону.

Вітаємо Ван Чєнь, аспірантку кафедри музичного мистецтва і хореографії з перемогою на Міжнародному фестивалі-конкурсі

110-11.05.2023 відбувся Х Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй». Наша аспірантка Ван Чєнь взяла в ньому участь та посіла 1 місце в номінації «Інструментальний жанр».

Обговорення освітньо-наукової програми "Мистецька педагогіка вищої освіти" на Міжнародному методологічному семінарі

imgНа кафедрі музичного мистецтва і хореографії розроблено освітньо-наукова програма «Мистецька педагогіка вищої освіти» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. У галузі знань 01 Освіта/Педагогіка така програма є унікальною і викликає зацікавлення стейкхолдерів, здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Нагородження з нагоди Дня науки

1Здобувачка вищої освіти четвертого року навчання спеціальності 035 Філологія, спеціалізація: східні мови та літератури (переклад включно) ОПП «Переклад (перша – китайська, друга – англійська)» Кириченко Дар’я Олександрівна одержала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Переклад» у 2022-2023 навчальному році.

Відбулось урочисте засідання проблемної групи «Актуальні проблеми перекладознавства»

1Сьогодні, 18 травня, о 14.00 на платформі Teams, відбулось урочисте засідання проблемної групи «Актуальні проблеми перекладознавства» на чолі з завідувачкою кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики к.філол.н., доц. Дерік І.М. за участю здобувачів вищої освіти 3,4 р.н. бакалаврського рівня та 1 р.н. магістерського рівня.

Гарант та здобувачі ОНП Психологія прийняли участь в онлайн-практикумі із тілесно-орієнтованої травма-терапії

117 травня 2023 року гарант та здобувачі ОНП Психологія прийняли участь в онлайн-практикумі із тілесно-орієнтованої травма-терапії, яку провела Elsbeth Horbaty на тему «Запобігання вигоранню та підтримка життєстійкості волонтерів: як подбати про свою безпеку і здоров'я, допомагаючи іншим».

페이지 1 / 전체 20

 

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/