Розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»»

Техніка вирішення професійної проблемної ситуації22.01.2021 року в межах роботи Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за стандартами УССК/ANSE.

У межах міжнародного проєкту проведено освітній семінар з методу «Картографія конфлікту»

Медіатори стран учасників проектуНа базі Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського з 25.02.2021 року реалізується міжнародний проєкт «Розвиток інформаційних форматів для поширення медіації» Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD).

В Університеті Ушинського проведено міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід»

ngerbЗ 4 по 6 грудня 2020 року на базі центру медичної та психологічної реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в онлайн-форматі проводився міжнародний семінар «Визволення від залежності: екзистенціальний підхід».

В Університеті Ушинського відбувся семінар угорського психотерапевта для викладачів психологічних та медичних дисциплін

25 липня 2020 року угорський лікар-психотерапевт Олександр Стражний у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського провів для психологів та лікарів, у межах підвищення кваліфікації та з дотриманням протиепідемічних вимог, навчальний семінар і сертифікацію з авторського методу «Біосугестивна терапія», що застосовується для корекції і лікування психосоматичних розладів.

Випуск слухачів проекту «Україна-Норвегія»

18 грудня 2019 року у м. Біляївка відбувся черговий випуск слухачів проекту «Україна-Норвегія». Загальна кількість випускників з 2014 року 470 осіб.

Розвиток інформаційних форматів для розповсюдження медіації в межах міжнародного проєкту

27-28 вересня 2019 року на базі офісу Департаменту моніторингу соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в м. Києві відбулася VI регіональна зустріч учасників міжнародного проєкту «Розвиток інформаційних форматів для розповсюдження медіації», за участі представників Німеччини, України, Азербайджану, Киргизстану та Молдови. 

Розпочато проведення тренінгів з медіації

З 1 липня 2019 року на базі нещодавно відкритого Центру медичної і психологічної реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського фахівці-волонтери Німецького Бюро медіації розпочали проводити тренінгові заняття з соціально-психологічної адаптації (урегулювання суперечок і розбіжностей, де сторони самі знаходять рішення своєї проблеми за участю нейтральної особи). 

 

© 2017 Університет Ушинського

Please publish modules in offcanvas position.