Наукова робота

Положення про навчально-науковий центр розвитку особистості майбутнього фахівця «AlLoRa» (trainings&wokshops)

Стажування


З 2020 року науково-дослідницька робота кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології виконується згідно теми «Розвиток професійних якостей майбутніх фахівців соціономічної сфери» (Державний реєстраційний номер: 0121U100131).

Щорічно за результатами наукової теми кафедри викладачі публікують основні результати дослідження в наукових журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science, Scopus), у фахових виданнях України та інших виданнях. Викладачі приймають активну участь у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях, конгресах, симпозіумах, круглих столах.

На кафедрі здійснюється підготовка аспірантів та докторантів за спеціальності 053 Психологія.

Кафедра здійснює партнерство та співпрацює з Одеськими закладами дошкільної освіти; з Одеськім інклюзивно-ресурсним центром №5; з Комунальним закладом вищої освіти «Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради»; з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти»; з Громадською організацією «Молодіжна організація інвалідів, ветеранів Війни (АТО) «Струни серця».

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/