Загальні відомості

Новини

Кафедра сімейної та спеціальної педагогіки і психології була організована доктором педагогічних наук, професором Жаровцевою Тетяною Григорівною, яка є визнаним фахівцем по проблемах сімейного виховання, зокрема на вихованні дітей в неблагополучних сім‘ях і підготовці майбутніх фахівців дошкільної освіти до роботи з неблагополучними сім‘ями, після закінчення Бельцького державного педагогічного інституту ім. А. Руссо, та отримавши кваліфікацію викладача педагогіки та психології (дошкільної), працює у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського з 1983 року, спочатку на посаді лаборанта, старшого лаборанта, асистента. У 1991 році захистивши кандидатську дисертацію з проблем дошкільного виховання, працює заступником декана факультету дошкільного виховання. Захистивши у 2007 році докторську дисертацію з проблем педагогіки вищої школи, з 2008 року стає деканом факультету дошкільного виховання, директором інституту дошкільної та спеціальної освіти.

З вересня 2019 року на посаду завідувача кафедри призначено кандидата психологічних наук, доцента Бабчук Олену Григоріївну, яка є фахівцем з проблеми толерантності та професійного саморозвитку особистості, закінчивши факультет дошкільного виховання Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та здобувши кваліфікацію викладача педагогіки і психології (дошкільної), працює з 2001 року, спочатку на посаді лаборанта, викладача, а після захисту кандидатської дисертації, доцентом кафедри загальної та диференціальної психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського.

Нині кафедра сімейної та спеціальної педагогіки і психології, підрозділ факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», здійснює підготовку бакалаврів, магістрів за спеціальністю 012 Дошкільна освіта, спеціалізація: Логопедія в закладах дошкільної освіти/ Практична психологія в закладах дошкільної освіти. Навчальний процес забезпечують 10 співробітників, з яких – 1 доктор педагогічних наук, 5 – кандидатів педагогічних наук, 2 – кандидати психологічних наук, 1 – викладач, 1 лаборант.


Новини

Гостьова лекція на тему: «Техніки розвитку резильєнтності суб’єктів освітнього процесу»

Відкриття навчальної лабораторії «Центр освіти та піклування про дітей дошкільного віку»

Круглий стіл «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність»

Проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та зі спеціальної освіти.

Відбулася ІІІ-я Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

Круглий стіл «Сучасний заклад дошкільної освіти: Лідерство. Диджиталізація. Майбутній капітал».

Закінчення навчального року 2022-2023

Виховний захід «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді»

Гостьова лекція 05.04.2023

Круглий стіл «Реалізація норм академічної доброчесності у професійній підготовці фахівців спеціальності 012 Дошкільна освіта»

Презентація вибіркових дисциплін на факультеті дошкільної педагогіки та психології

Підвищення кваліфікації

Презентація вибіркових дисциплін 14.03.2023

Презентація вибіркової дисципліни

Круглий стіл присвячений Дню Героїв Небесної Сотні

Відбулася кураторська година за темою: «День пам’яті жертв Голодомору

Проведено круглий стіл за темою : «ГОЛОДОМОР ЯК ВІДПОВІДЬ НА СЕЛЯНСЬКЕ ПОВСТАННЯ»

Виховний просвітницький захід: “Пам`ятаємо. Єднаємося. Переможемо” з нагоди вшанування пам`яті жертв Голодомору”

Презентація збірника конференції «Педагогічний альманах»

Навчання продовжується навіть у суботу!

Круглий стіл на тему «День захисника і захисниць України»

Друге навчання для викладачів кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології

Навчання на курсах підвищення кваліфікації за програмою «Нейрореабілітація: формування практичних навичок для корекції та відновлення рухів і мовлення дітей»

Студенти відвідали бібліотеку, якій цього року виповнилося 100 років!

Вебінар «Практична реалізація пристосувального розкладу для дітей з ООП.»

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання факультету дошкільної педагогіки та психології

Нагороджено викладачів кафедри

Семінар на тему: «Оцінка функціональних обмежень та психоосвітнє оцінювання»

Підсумкова конференція із педагогічної ( виробничої) практики

Онлайн-зустріч зі стейкголдером Світланою Олександрівною Герегою, директоркою комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 5»

Вебінар «Дитячі травми у воєнний час»

Навчання продовжується!

Графік роботи завідувача кафедри

Відбувся останній модуль навчання за темою: "ОСНОВНІ ІНСТРУМЕНТИ І КОНЦЕПЦІЇ АВА ТЕРАПІЇ"

Вебінар «Казкотерапія дитячого страху війни»

Перший вебінар від Stanford University

Тренінг "Як захистити себе та дитину від стресових реакцій в критичних ситуаціях"

Воркшоп «Віршотерапія»

Кафедрою сімейної та спеціальної педагогіки і психології було проведено зустріч зі стейкхолдером

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/