Профорієнтаційна зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж»

1На факультеті дошкільної педагогіки та психології упродовж навчального року відбуваються профорієнтаційні зустрічі з потенційними абітурієнтами. Так, 28 червня 2022 року деканом факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», доктором психологічних наук, професором Оленою Булгаковою було ініційовано профорієнтаційну зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж». Зустріч відбулася в онлайн форматі.

Атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання факультету дошкільної педагогіки та психології

130.06.2022 року закінчилась атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання факультету дошкільної педагогіки та психології, спеціальності 012 Дошкільна освіта, додаткової спеціальності 053 Психологія.

Участь в онлайн-тренінгу «Можливості YouTube для освіти»

129 червня 2022 р. в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України був проведений онлайн-тренінг з теми «Можливості YouTube для освіти». Участь у тренінгу взяли завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Людмила Березовська, завідувачка кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології Олена Бабчук, та доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти Ірина Непомняща.

Участь у тренінгах та вебінарах на базі центру «PNU ECOSYSTEM»

1_Днями завершилися тренінги та вебінари для освітян на базі центру «PNU ECOSYSTEM» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Презентація результатів дисертаційного дослідження на науковому семінарі

128 червня 2022 р. на науковому (фаховому) семінарі відбувся попередній розгляд (експертиза) дисертаційної роботи здобувача 4 року навчання ОНП Професійна освіта Левицької Анни Іванівни з теми «Формування готовності майбутніх лікарів до міжкультурної взаємодії у професійній діяльності» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Осипова).

Участь у роботі онлайн-семінару «Цифрові інструменти Google для вищої освіти»

123 червня 2022 р. завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Людмила Березовська та завідувачка кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології Олена Бабчук разом з доценткою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Іриною Непомнящою взяли участь у роботі онлайн-семінару «Цифрові інструменти Google для вищої освіти».

Державна атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» денної та заочної форми навчання

1З 30 травня по 22 червня 2022 р. на факультеті дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» здобувачі 4-го року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форми навчання складали випускні кваліфікаційні екзамени.

Зустріч викладачів кафедри з тренерами The LEGO Foundation в Україні

221 червня 2022 року представники робочої групи кафедри теорії та методики дошкільної освіти факультету дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського, а саме Людмила Березовська, Ірина Непомняща, Анжела Просенюк взяли участь в координаційній зустрічі з тренерами та викладачами закладів освіти які є учасниками The LEGO Foundation. Спікер та тренер програми The LEGO Foundation Ірина Звоник представила учасників зустрічі з різних куточків України які долучилися до діяльності The LEGO Foundation в Україні, в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та The LEGO Foundation.

Сторінка 1 із 19