Вітаємо студентку факультету дошкільної педагогіки та психології Саражан Валерію Іванівну з перемогою у І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напярмом «Дошкільна освіта»
Професорсько-викладацький колектив кафедри теорії та методики дошкільної освіти Університету Ушинського вітає з перемогою (1 місце) у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, здобувачку 4-го курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» Валерію САРАЖАН та наукового керівника, доцентку кафедри теорії та методики дошкільної освіти Ірину ПОПОПОВУ.