Святкування Дня українського дошкілля на факультеті дошкільної педагогіки та психології

3Із 20 по 24 вересня 2021 р. на факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського відзначався тиждень дошкільної освіти.

Участь професорсько-викладацького складу кафедри в ХІ Міжнародних і XXVIІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях з теми «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства»

124 вересня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти у змішаному форматі із застосуванням сучасних засобів зв’язку відбулися ХІ Міжнародні і XXVIІІ Всеукраїнські педагогічні читання з теми «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю. Розмірковуємо про художньо-емоційний світ дитинства».

Всеукраїнський тиждень дошкілля «Дошкільна освіта України 30»

120 вересня 2021 року в Конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбулося урочисте відкриття Форуму, присвяченому Всеукраїнському тижню дошкілля «Дошкільна освіта України 30».

Участь у роботі екзаменаційної комісії

IMG-d0c3716a8721ee8de8285d22dd868dfc-V15-16 червня 2021 р. комплексний державний іспит з педагогіки та фахових методик складали студенти 4-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта. Спеціалізація: Логопедія. Екзаменатором у роботі екзаменаційної комісії була завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Людмила Березовська. Під час відповідей студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, володіння сучасними інноваційними технологіями організації освітнього середовища в ЗДО, вміння добирати форми та методи в роботі з дітьми дошкільного віку відповідно до сформульованих у екзаменаційному білеті практичних завдань.

Кураторська година з теми «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей»

2Як запобігти зникненню дитини?, Що залежатиме від нас, майбутніх вихователів? На ці та інші запитання отримали відповідь студентки 2 курсу 3 групи під час кураторської години, яка відбулася 09 червня 2021 року.

Бесіда зі судентами спеціальності 012 Дошкільна освіта з теми «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей»

IMG_20210610_161802_335

10 червня 2021 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології зі студентами 1-х – 4-х курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта було проведено бесіду на тему «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей».

Народна іграшка. Традиції та сучасність

1З 01.06.2021 р. по 04.06 2021 р. на факультеті дошкільної педагогіки та психології доценткою кафедри теорії та методики дошкільної освіти А. Івершинь з нагоди Дня захисту дітей було організовано виставку «Народна іграшка. Традиції та сучасність».

Участь студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта у фестивалі сім'ї, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей

FB_IMG_16233126815025 червня 2021 року студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» взяли учась у фестивалі сім'ї, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей. Фестиваль організовано департаментом освіти та науки Одеської міської ради в Літньому театрі та частині Міського саду.

Сторінка 1 із 7