Профорієнтація в педагогічному коледжі м. Одеси

Image0112 квітня 2021 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» у форматі on-line була проведена профорієнтаційна зустріч із випускниками комунального закладу «Одеський педагогічний коледж».

Захист практики студентами спеціальності «Дошкільна освіта»

108 квітня на факультеті дошкільної педагогіки та психології відбувся захист виробничої практики студентами 3-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Профорієнтація в Балтському педагогічному фаховому коледжі

2Не зважаючи на карантинні обмеження, профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами триває.

Профорієнтаційний захід на платформі онлайн-школи Університету Ушинського

Image022 квітня 2021 року доценткою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Анжелікою Івершинь було проведено заняття на платформі онлайн-школи Університету Ушинського щодо вибору майбутньої професії.

Новий підручник «Методика розвитку мовлення та навчання рідної мови дітей раннього і дошкільного віку»

pifruchВкотре у видавництві «Видавничий Дім «Слово»», вийшов з друку підручник «Методика розвитку мовлення та навчання рідної мови дітей раннього і дошкільного віку». Підручник схвалено підкомісією 012 Дошкільна освіта НМК 1 із загальної, професійної освіти та спорту сектору фахової передвищої освіти НМР МОН для використання у педагогічних фахових коледжах під час підготовки здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта

Академічна доброчесність – запорука якісної освіти

Image0117 березня зі студентами-магістрами спеціальності 012 «Дошкільна освіта» в.о. завідувачкою кафедри теорії та методики дошкільної освіти в режимі on-line навчання було проведено лекцію на тему: «Академічна доброчесність – запорука якісної освіти».

Промоція доброчесності на факультеті дошкільної педагогіки та психології

1

16 березня 2021 року в межах Тижня доброчесності в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» на факультеті дошкільної педагогіки та психології відбулась промоція академічної доброчесності. Студенти 2 року навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» підготували групові проєкти з рекомендаціями: «Як вилікувати студента від плагіату», «Вакцинація студентів від Cntr-C – Cntr-V».

Шановні викладачі та студенти Факультету дошкільної педагогіки та психології!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим Роком!
Бажаємо, щоб прийдешній рік подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і в усіх справах вас супроводжує удача!

Сторінка 1 із 3