Гостьова лекція «Управління системою дошкільної освіти Польщі» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Управління закладом дошкільної освіти»

115 березня 2024 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології, на платформі Zoom, Валентина Кушнір - doktor habilitowany, Profesor Uniwersytetu im. Mickiewicza w Poznaniu, доктор педагогічних наук, професор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, провела гостьову лекцію «Управління системою дошкільної освіти Польщі» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Управління закладом дошкільної освіти».

Круглий стіл «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність»

107 березня 2024 року кафедрою сімейної та спеціальної педагогіки і психології було проведено круглий стіл на тему: «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність».

Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність

105 березня 2024 р. зі здобувачами першого курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського було проведено онлайн зустріч із теми «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність».

Зроби свій вибір: обговорення зі здобувачами спеціальності 012 «Дошкільна освіта» навчальних дисциплін за вибором студента

1Навчальні дисципліни за вибором здобувача вищої освіти або вибіркові навчальні дисципліни – це дисципліни, які вводяться ЗВО, а також кафедрами університету задля підвищення освітніх і кваліфікаційних потреб студентів, посилення їх конкурентоспроможності та затребуваності на ринку праці, врахування регіональних потреб тощо.

Проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та зі спеціальної освіти.

115 лютого 2024 кафедрою фізичного виховання та спорту спільно з кафедрою інформаційних систем Національного університету «Одеська політехніка» був проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та зі спеціальної освіти.

Виховний захід приурочений Міжнародному дню солідарності людей

122 грудня 2005 р. з ініціативи ООН було проголошено Міжнародний день солідарності людей. З нагоди відзначення свята, 20 грудня 2023 р. кураторкою групи ДО (б) - 1.1. спеціальності 012 Дошкільна освіта Станіславою Діхтяренко було проведено виховний захід приурочений Міжнародному дню солідарності людей.

Профорієнтаційна зустріч із випускниками ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ»

1Задля підвищення професійної орієнтації 13 грудня 2023 р. відбулася онлайн зустріч із випускниками ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ». Онлайн-профорієнтаційна зустріч для здобувачів четвертого року навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» проведена завідувачкою кафедри теорії та методики дошкільної освіти д.п.н., проф. Людмилою Березовською та д.п.н., доц. Русланою Найдою.

Профорієнтаційна зустріч із здобувачами Новобузького фахового педагогічного коледжу

104 грудня 2023 р. із здобувачами дошкільного відділення Комунального закладу фахової передвищої освіти «Новобузький фаховий педагогічний коледж», викладачкою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Університету Ушинського Тамарою Роменською, було проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками спеціальності 012 «Дошкільна освіта» з метою консультації потенційних абітурієнтів із питань вступу та презентації факультету дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського.

Сторінка 1 із 31