Участь у роботі екзаменаційної комісії

IMG-d0c3716a8721ee8de8285d22dd868dfc-V15-16 червня 2021 р. комплексний державний іспит з педагогіки та фахових методик складали студенти 4-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта. Спеціалізація: Логопедія. Екзаменатором у роботі екзаменаційної комісії була завідувачка кафедри теорії та методики дошкільної освіти Людмила Березовська. Під час відповідей студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, володіння сучасними інноваційними технологіями організації освітнього середовища в ЗДО, вміння добирати форми та методи в роботі з дітьми дошкільного віку відповідно до сформульованих у екзаменаційному білеті практичних завдань.

Кураторська година з теми «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей»

2Як запобігти зникненню дитини?, Що залежатиме від нас, майбутніх вихователів? На ці та інші запитання отримали відповідь студентки 2 курсу 3 групи під час кураторської години, яка відбулася 09 червня 2021 року.

Бесіда зі судентами спеціальності 012 Дошкільна освіта з теми «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей»

IMG_20210610_161802_335

10 червня 2021 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології зі студентами 1-х – 4-х курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта було проведено бесіду на тему «Про усунення причин та умов, що сприяють безвісному зникненню дітей».

Народна іграшка. Традиції та сучасність

1З 01.06.2021 р. по 04.06 2021 р. на факультеті дошкільної педагогіки та психології доценткою кафедри теорії та методики дошкільної освіти А. Івершинь з нагоди Дня захисту дітей було організовано виставку «Народна іграшка. Традиції та сучасність».

Участь студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта у фестивалі сім'ї, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей

FB_IMG_16233126815025 червня 2021 року студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» взяли учась у фестивалі сім'ї, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей. Фестиваль організовано департаментом освіти та науки Одеської міської ради в Літньому театрі та частині Міського саду.

Захист курсових робіт студентами 3-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта

2 вк04 червня 2021 року відбувся захист курсових робіт студентами 3-го курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету дошкільної педагогіки та психології.

У своїх доповідях студенти презентували тему дослідження, мету та завдання, їх актуальність, характеризували засоби, форми, інноваційні методи, та технології, здобуту результативність у процесі експериментального дослідження.

Оцінювали курсові роботи члени комісії та керівники. Відрадно, що комісія позитивно оцінила ґрунтовні наукові здобутки студентів, відзначивши належний рівень їхньої підготовки та захисту курсових робіт.

Бажаємо студентам подальших наукових здобутків в навчанні.

Дитячий бібліотечний квест від студентів-дошкільників

11 ava3 червня 2021 р. до Міжнародного дня захисту дітей студенти 2-го і 3-го курсу факультету дошкільної педагогіки та психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського під керівництвом викладачки кафедри дошкільної педагогіки, кан.пед.наук, Візнюк Валентини традиційно провели дитячий бібліоквест «Країна знань».

До дня захисту дітей

IMG-00b1e1f7c4773ad1ba4798e172bac8ab-V1 червня у приміщенні Одеської обласної ради відбувся круглий стіл з теми «Цінності – імунітет душі». З доповіддю «Розвиток духовності та виховання духовних цінностей у дітей дошкільного віку» на пленарному засіданні виступила доктор педагогічних наук, дійсний член НАПН України, професор кафедри теорії і методики дошкільної освіти Університету Ушинського Алла Богуш. У змісті доповіді авторка розкрила своє розуміння понять «духовність», «духовний розвиток дитини», «духовні цінності» та засоби їх виховання у дітей.

Сторінка 1 із 6