Організаційна робота

Організаційна робота на кафедрі здійснюється у таких напрямках:

  1. Виховна робота зі студентським колективом. Куратори академічних груп проводять виховну роботу зі студентами спеціальностей 014 Середня освіта (мова і література (турецька)) та 014 Середня освіта (мова і література (китайська)): організують різнопланові виховні заходи, факультетські конкурси та вистави, а також проводять бесіди на актуальні та сучасні для студентської молоді теми під час кураторських годин.

Також викладачі кафедри постійно проводять бесіди, лекції-бесіди з метою патріотичного виховання для студентів різних факультетів.

  1. Профорієнтаційна робота молоді – проводяться профорієнтаційні зустрічі (студенти випускних курсів, під час педагогічної практики), бесіди зі старшокласниками та абітурієнтами навчальних закладів м. Одеси та Одеської області (І. Л. Мирковіч, А. В. Кордонова, Д. В. Ємельянова, Ю. В. Ірхіна, О. Б. Алексєєва).

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/