Нагорода учасників конкурсу «Китайський міст»

118 січня 2023 року відбулася урочиста церемонія нагороди переможців І туру мовних змагань «Китайській міст» на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція». З цією подією всіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова, директор відділу міжнародних зв’язків Університету Ушинського Олександра Моргун і старший викладач Лі Сюелу (Харбінський інженерний університет, КНР).

Громадське обговорення Проекту ОНП 035 Філологія 2022 року

113 січня 2023 року відбулась зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки PhD за спеціальністю 035 Філологія зі стейкголдерами. Програма розроблена кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Університету Ушинського і вже декілька років успішно готує докторів філософії.

Громадське обговорення Проекту ОНП 035 Філологія 2022 року

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського розпочинає зимовий мовний табір

109 січня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» традиційно на платформі Харбінського інженерного університету розпочав зимовий мовний табір, в якому щорічно беруть участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й слухачі лінгвокультурної підготовки. Зі святом усіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова.

Участь в роботі Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі»

126 жовтня 2022 року 6 викладачів кафедри західних і східних мов та методики їх навчання (доц. Юмрукуз А. А., доц. Мулик К. О., доц. Мирковіч І. Л., доц. Ірхіна Ю. В., доц. Стрига Е. В., доц. Оськіна Н. О.) взяли участь в роботі Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі», що проводилась на базі Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського і співорганізатором якої є Університет Ушинського.

Засідання ради «Інституту Конфуція» 3 - го скликання – 2022

120 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» в онлайн-режимі. Партнери з Харбінського інженерного університету оцінили роботу Центру за 2021 рік. Незважаючи на продовження пандемії коронавируса COVID-19 та воєнні дії в Україні, «Інститут Конфуція» продовжував активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досяг значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція

630 вересня 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» у дев'ятий раз відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Привітання першокурсників

119 вересня 2022 року на факультеті іноземних мов відбулася урочиста церемонія привітання першокурсників. Студентів привітала декан факультету іноземних мов Олександра Володимирівна Попова, куратори академічних груп та секретарі деканату.
Бажаємо вступникам успіхів у навчанні та професійної самореалізації у майбутньому!

Сторінка 1 із 13