Наукова онлайн конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі»

112-13 квітня 2021 року кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Харбінським інженерним університетом, секцією теоретичної та прикладної лінгвістики Південного наукового центру НАН України і МОН України було проведено VІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського.

Тиждень доброчесності на факультеті іноземних мов

1Протягом 15 – 19 березня 2021 року на факультеті іноземних мов було проведено тиждень доброчесності (див. Таблицю 1).

«Українська-китайська весна» - у відеоформаті

hЩороку у березні Інститут Конфуція Університету Ушинського проводить фестивальний захід «Українсько-Китайська весна». Цьогоріч у зв’язку з пандемією не було можливості широко провести цей традиційний захід у великому колі школярів, студентів, викладачів, ректорату, представників регіональних та міських органів влади, Генерального Консульства КНР в Одесі. Проте ініціатори з Інституту Конфуція університету вирішили провести святкування у відеоформаті, щоб кожна людина мала можливість доєднатися до  нашої великої Українсько-китайської родини.

Урочистий запуск програми онлайн-обміну «Educate Global» (США)

Image02

11 березня 2021 року в межах міжнародної співпраці Північно-Іллінойського Університету (США) та Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського було розпочато програму онлайн-обміну «Educate Global». На початку відеоконференції декан факультету Північно-Іллінойського Університету професор Лорі Еліш-Пайпер розповіла учасникам заходу про наукову діяльність ЗВО-партнера, різні програми підготовки майбутніх вчителів у США тощо. Декан факультету іноземних мов Університету Ушинського професор Олександра Попова презентувала американським колегам історію створення українського педагогічного закладу, його основні структурні підрозділи, здобутки викладачів та студентів, співпрацю з іноземними партнерами тощо.

Успішна відеопрезентація студентки Університету Ушинського на міжнародному конкурсі «Китайський міст»

410 березня 2021 року в дистанційному режимі відбувся Міжнародний конкурсу «Китайський міст», в якому взяла участь студентка факультету іноземних мов Закопайло Дар’я.

Проєкт академічної мобільності

Кафедра германської філології та методики викладання інозенмих мов ДЗ «Південноукраїнський національний педагоігчний університет імені К.Д. Ушинського» та Аріельський університет (Ізраїль) оголошують про старт проєкту академічної мобільності студентів 25 березня 2021 року. Впродовж місяця студенти проходитимуть мовне стажування (онлайн) під керівництвом досвідчених викладачів Аріельського університету та по закінченню отримають відповідні сертифікати.

Програма студентського онлайн обміну з Північно-Іллінойським Університетом (США)

thumbnail_USA-UkraineФакультет іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського запрошує взяти участь у програмі онлайн-обміну «Educate Global», ініційованої Північно-Іллінойським Університетом (США).

Презентація Університету Ушинського в Одеській ЗОШ №14

15018 лютого 2021 року представники Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, зокрема: Ілясов Олександр Олександрович, викладач кафедри слов’янського мовознавства філологічного факультету, Мирковіч Інна Леонідівна, к.пед.н., старший викладач кафедри західних і східних мов та методики їх навчання факультету іноземних мов, Моргун Олександра Олександрівна, викладач-стажист кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики, фахівець ОКЦ «Інститут Конфуція», у межах профорієнтаційної роботи презентували спеціальності, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, старшокласникам Одеської загальноосвітньої школи №14 І-ІІІ ступенів.

Сторінка 1 із 6