Урочисте відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст»

204 січня 2021 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інституту Конфуція» Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету (ХІУ) відбулася урочиста онлайн-церемонія відкриття зимового мовного табору «Китайській Міст», у якому взяли участь понад 60 учнів закладів загальної середньої освіти.

В Університеті Ушинського проведено регіональний тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону

118 грудня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» провів регіональний відбірковий тур ХХ Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови і культури.

Робоча зустріч представників Університету Ушинського та Північного Іллінойського Університету

117 грудня 2020 року у форматі онлайн відбулася робоча зустріч викладачів факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського з представниками Північного Ілінойського Університету (NIU) (м.Чикаго, США). Сторони обговорили можливі шляхи співробітництва закладів вищої освіти в сфері освіти і науки, зокрема реалізації навесні 2021 року програми міжнародної академічної мобільності (з використанням дистанційних технологій). Така форма співпраці передбачатиме проведення лекцій та семінарів провідними викладачами університетів-партнерів, спільну роботу студентів у парах та малих групах під час виконання освітніх проєктів та завдань, тощо

На платформі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського відбувся міжнародний тестовий екзамен з китайської мови HSK

212 грудня 2020 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського успішно провів стандартизований багаторівневий міжнародний тест HSK на знання китайського мови у дистанційній формі. У шести рівнях тесту HSK взяли участь 22 кандидати з усіх регіонів України.

Урочисте онлайн-відкриття Класу Конфуція на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського

2Уперше в Південному регіоні України відбулося урочисте відкриття Класу Конфуція в Одеській спеціалізованій школі №117 на базі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського!

Робоча нарада членів кабінету «Інституту Конфуція»

ngerb2 жовтня 2020 року на факультеті іноземних мов відбулась робоча нарада представників Кабінету Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського в межах рекомендацій та підсумків річної звітної конференції з огляду на реструктуризацію адміністративних органів КНР з управління розповсюдження китайської мови.

Університет Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція та привітав китайських партнерів з 71-річницею створення КНР

IMG_351929 вересня 2020 року у Літньому театрі м. Одеси Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» всьоме відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови.

Університет Ушинського та Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» взяли участь у фестивалі «Museum.Fest»

1Освітньо-культурний центр Інституту Конфуція Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського взяв участь у фестивалі «Museum.Fest», що вперше відбувся в Україні і вперше – в Одесі! Так, 19 – 20 вересня 2020 року в Зеленому театрі «Інститут Конфуція» Університету Ушинського привітав одеситів і гостей міста з 5-м ювілейним сезоном в Зеленому театрі, до якого завітали представники десятків музеїв зі всієї країни, щоб показати, здивувати і надихнути своїми грандіозними експозиціями та сучасними інтерактивами для дітей і дорослих.

Сторінка 1 із 5