Привітання першокурсників

119 вересня 2022 року на факультеті іноземних мов відбулася урочиста церемонія привітання першокурсників. Студентів привітала декан факультету іноземних мов Олександра Володимирівна Попова, куратори академічних груп та секретарі деканату.
Бажаємо вступникам успіхів у навчанні та професійної самореалізації у майбутньому!

Звітна конференція директорів інститутів конфуція – 2022

119 вересня 2022 року відбувся міжнародний онлайн-форум директорів Інститутів Конфуція, організатором якого виступила організація з питань викладання іноземних мов та наукових досліджень КНР (Foreign Language Teaching and Research Press). З привітальною промовою виступив Віце-президент і Генеральний секретар Китайського міжнародного освітнього фонду пан Чжао Ліншань.

Відкрита лекція Антоніни Пак, старшого викладача кафедри західних і східних мов та методики їх навчання

311 липня 2022 року на платформі Zoom відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри західних і східних мов та методики їх навчання Антоніни Пак
на тему «Переосмислення понять «війна» і «освіта» в Україні».

Обговорення програми підвищення кваліфікації за проблематикою «Особливості американської художньої літератури в аспекті перекладу» з представниками Північно-Іллінойського Університету (США)

105 липня 2022 року відбулося обговорення пілотного проекту програми підвищення кваліфікації за проблематикою «Особливості американської художньої літератури в аспекті перекладу» з представниками Північно - Іллінойського Університету (США).

Громадське обговорення ОНП 035 Філологія в Університеті Ушинського

18 липня 2022 року відбулась зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки PhD за спеціальністю 035 Філологія зі стейкхолдерами. Програма розроблена кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Університету Ушинського і вже декілька років успішно готує докторів філософії.

Відкрита лекція старшого викладача кафедри західних та східних мов і методики їх навчання Пак А., на тему "Переосмислення поняття війни та освіти в Україні"

131 травня о 12:30 на платформі Zoom відбулась відкрита лекція старшого викладача кафедри західних та східних мов і методики їх навчання Пак А., на тему "Переосмислення поняття війни та освіти в Україні".

Нагороджено почесними грамотами

ngerbСавастєєву Тетяну Вадимівну – студентку магістратури спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (англійська), яка посіла перше місце на I етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році. (Наказ від 31 грудня 2021 р. №573)

Зустріч викладачів кафедри, студентів, аспірантів з начальником відділу освіти, керівником центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професором Аріельского університету Ніцою Давидович

319 травня 2022 року у День Вишиванки в рамках святкування Днів Науки кафедрою германської філології та методики викладання іноземних мов за підтримки Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Держави Ізраїль (керівник - Слободянюк Анна) було проведено зустріч викладачів кафедри, студентів, аспірантів з начальником відділу освіти, керівником центру оцінювання якості освіти Держави Ізраїль, професором Аріельского університету Ніцою Давидович. В ході бесіди професор Давидович розповіла про останні дослідження щодо впливу онлайн освіти на академічну успішність та мотивацію студентів.

Сторінка 1 із 12