122 квітня 2024 року в онлайн форматі відбулася чергова робоча нарада членів фокус груп ОПП другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і зарубіжна література (англійська)).

Участь декана факультету іноземних у форумі «Інноваційні технології у викладанні іноземних мов» (Університет Сехан)

117 квітня 2024 року в межах програми академічної мобільності до Університету Сехан (м. Мокпхо, Республіка Корея) на замовлення факультету технологічної освіти (The Department of Technology Education) декан факультету іноземних мов, координатор Освітнього науково-інформаційного та культурного центру Республіки Корея О. В. Попова взяла участь у форумі «Інноваційні технології у викладанні іноземних мов. О. В. Попова виступила з презентацією лекції «Synergism of the Methodological Basis for Training Would-be Orientalists: Korean and Ukrainian Dimension»

Підсумкова конференція

116 квітня провели зі здобувачами вищої освіти 4 року навчання ДВ та ЗВ підсумкову конференцію з виробничої (педагогічної з англійської мови у середній школі) практики освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), яка тривала два місяця.

Відбулося засідання науково-дослідної лабораторії «Моделі міжмовної взаємодії в діахронії та синхронії»

110 квітня 2024 року відбулося засідання науково-дослідної лабораторії «Моделі міжмовної взаємодії в діахронії та синхронії» під керівництвом д.філол.н., проф. Іліаді О.І. У засіданні взяли участь аспіранти ОНП Філологія, Бошков А.В. та Сопко Ю.І., а також завідувач кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики доц. Дерік І.М.

Відбулася підсумкова конференція з науково-педагогічної практики здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за ОНП 035 Філологія.

18 квітня 2024 року відбулася підсумкова конференція з науково-педагогічної практики здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня за ОНП 035 Філологія.

Гостьова лекція доктора філологічних наук, професора, професора кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського О.П. Воробйової

15 квітня 2024 року відбулась гостьова лекція доктора філологічних наук, професора, професора кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови КПІ ім. Ігоря Сікорського О.П. Воробйової, «Можливі світи в художній семантиці and beyond: контури, моделі, взаємодія», до якої мали можливість долучитися як здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового), так і першого (бакалаврського) рівнів, що навчаються в Університету Ушинського за спеціальністю 035 Філологія.

Тема: "Академічна доброчесність у навчальному закладі"

129.03.2024 була проведена бесіда зі студентами 2 курсу на тему: «Академічна доброчесність у навчальному закладі».
Студенти були ознайомлені з основними принципами доброчесності, з видами порушень академічної доброчесності, а також з наслідками недотримання академічної доброчесності.

Заходи з нагоди «Тижня Доброчесності» в Університеті Ушинського

225 березня і 26 березня 2024 року на платформі Microsoft Teams відбулись заходи з нагоди «Тижня Доброчесності» в Університеті Ушинського, заплановані та проведені науково-педагогічними співробітниками кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики під керівництвом к.філол.н., доц. Дерік І.М.

Сторінка 1 із 23