Наукова робота

Науково-педагогічний склад кафедри проводить інтенсивну роботу щодо підготовки кадрів вищої кваліфікації.

Науково-дослідна робота кафедри полягає у проведені досліджень в галузі фізичного виховання та спорту, фізичній терапії, здоров’я збереженні, які на підставі отриманих результатів дослідження готують до видання навчально-методичну літературу. Результати досліджень викладачів кафедри висвітлені в наукових публікаціях.

Науково-педагогічні працівники кафедри регулярно беруть участь у міжнародних і Всеукраїнських наукових та науково-практичних конференціях, виступають з доповідями й обговорюють актуальні проблеми сучасного спорту.

Також науково-педагогічні працівники кафедри публікують наукові праці у вітчизняних рецензованих фахових виданнях та інших періодичних виданнях, зокрема, включених до наукометричних баз Scopus або Web of Science.

Науково-педагогічними працівниками кафедри під керівництвом відділення НОК України в Одеській області, 28 листопада 2019 року був проведений семінар «Спортивна психологія: ментальне тренування».

В семінарі взяли участь студенти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації, вихованці Одеської обласної ДЮСШ з кульової стрільби та спортсменки Спортивного клубу «Імідж» Федерації аеробіки в Одеській області. Почесними гостями семінару були: МСМК зі стендової стрільби, срібна призерка Чемпіонату Європи 2017 р. Ірина Маловічко (яка в цьому році виборола іменну ліцензію на Олімпійські Ігри в Токіо); МСМК з кульової стрільби Ганна Ільїна (дворазова бронзова призерка Чемпіонату Європи-2018).

staj

Згідно плану стажування науково-педагогічні працівники кафедри проходять стажування у закладах вищої освіти України та за її межами.

© 2017 Університет Ушинського