Загальні відомості

Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств

main

У 1949 році в Одеському педагогічному інституті на факультеті фізичного виховання і спорту була створена кафедра гімнастики.

У різні роки кафедрою керували: ст. викладач Д. Мавроматі, ст. викладач Г. Кастеллі, ст. викладач О. Софранюк, професор В. Палига, кандидати педагогічних наук, доценти: К. Романовський, Ю. Павлов, І. Мороз, А. Чустрак.

Викладачі кафедри в різні роки очолювали федерації з таких видів спорту:

- спортивної гімнастики - О. Софранюк, К. Романовський, В. Палига;

- спортивної акробатики -  заслужений тренер УРСР А. Полонець;

- художньої гімнастики -  Д. Мавроматі, Р. Дежурнова;

- аеробіки – В. Тодорова (віце-президент).

 

У 2017 році змінилась назва кафедри з «кафедра гімнастики» на «кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств».

З 2019 року і по сьогоднішній час кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Борис Тимофійович Долинський.

Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств є базовим структурним підрозділом Університету Ушинського, та відповідає за виконання певної компоненти (частини)  освітньо-професійних програм бакалаврського (першого) та магістерського (другого) рівня вищої освіти «Середня освіта (Фізична культура)» і «Фізична культура і спорт», а також відповідає за виконання освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Кафедра забезпечує навчальний процес із дисциплін професійного спрямування, які закріплені за кафедрою, і відповідає за якість їх викладання, забезпечення програмних результатів навчання і формування співвідносних із ними компетентностей здобувача вищої освіти.

Науково-педагогічні працівники кафедри здійснюють наступні види діяльності: навчальну, науково-методичну, науково-дослідну діяльність у визначеній галузі науки (спеціальності), інноваційну, профорієнтаційну роботу та  виховну роботу зі студентами.

У розпорядженні кафедри знаходяться наступні приміщення:

  • лекційна аудиторія (каб. № 301)
  • методичний кабінет (каб. № 303)
  • службове приміщення (викладацька, каб. № 304)
  • 2 гімнастичних зала (№ 302, № 312).

При кафедрі діє аспірантура зі спеціальності 017  Фізична культура і спорт.

 

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/