IV Міжнародна інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»

Шановні колеги, аспіранти, магістранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІV Міжнародної інтернет-конференції

«Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»,

яка відбудеться 24-25 листопада 2020 року

в Університеті Ушинського.

кафедра теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 4, м. Одеса, Україна, 65039, е-mail конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма візиту експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «017 Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фізична культура і спорт» за другим рівнем вищої освіти

ПРОГРАМА візиту експертної групи для проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю «017 Фізична культура і спорт» освітньої програми «Фізична культура і спорт» (ID ЄДЕБО 32223, процедура No 1358) за другим рівнем вищої освіти (справа No 1037/АС-20) в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 06.10.2020р.No1454-Е) в період з 22 по 24 жовтня 2020 року.

Семеро Одеситок викликані у розташування жіночої Збірної України

2В період з 13 по 17 жовнтя в Одесі пройдуть навчально-тренувальні  збори жіночої національної збірної України з регбі-7.

Бінарне заняття з дисципліни «Актуальні технології з обраного виду спорту»

1

1 жовтня 2020 року доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств, доктор наук з фізичного виховання і спорту Тодорова Валентина Георгіївна в рамках співпраці зі стейкхолдерами провела бінарне заняття за участі віце-президента Обласної Федерації аеробіки Косянчук Оксани Вікторівни зі здобувачами вищої освіти другого рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Мета заняття - підвищення рівня знань здобувачів вищої освіти, набуття ними практичних навичок. Косянчук О. В. провела зі здобувачами вищої освіти лекцію с презентацією на тему «Інноваційні засоби, що використовують в техніко-естетичних видах спорту». Під час бінарного заняття були обговоренні основні напрямки і засоби системи пілатесу, а також проблемні питання відновлення спортсменів. Віце-президент Обласної Федерації аеробіки поділилась власним досвідом та відповіла на усі запитання присутніх.

100% перемог: жіноча збірна Одеси розгромила всіх суперниць в останньому турі суперліги

1Жіноча збірна Одеси сьогодні провела матчі третього туру чемпіонату України з регбі-7 серед команд Суперліги: у Львові підопічні Христини Катілової і Марини Бородіної зустрічалися з трьома суперницями - Харківським «ХТЗ-Олімп», Львівськими «Левицями» і Київським «Авіатором».

Семінар-практикум за ініціативи кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств і Обласної Федерації аеробіки м. Одеса

15 жовтня 2020 року за ініціативи кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств і Обласної Федерації аеробіки м. Одеса відбувся семінар-практикум «Значення реабілітаційно-відновлювальної підготовки в техніко-естетичних видах спорту» для здобувачів вищої освіти другого рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт з дисципліни «Актуальні технології з обраного виду спорту». Провела семінар доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств Тодорова Валентина Георгіївна.

Студенти Університету Ушинського успішно виступили на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

33-4 жовтня 2020 року у м. Житомирі відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді. За результатами змагань студентки Університету Ушинського Пільневич М. Д., Бундзяк С. А. та Фадєєва А. Г. здобули 2 місце.

Семінар з роботодавцями з теми: «Сучасні підходи до підготовки фахівців галузі фізичної культури і спорту»

IMG_501129 вересня 2020 року за ініціативи кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін відбувся семінар з теми: «Сучасні підходи до підготовки фахівців галузі фізичної культури і спорту» зі студентами другого (магістерського) рівня зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт з метою працевлаштування студентів після закінчення ЗВО.

Сторінка 1 із 16

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського