Вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини"

115 лютого 2023 кафедрою фізичного виховання та спорту спільно з кафедрою інформаційних систем Національного університету «Одеська політехніка» був проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та спеціальної освіти.

Гостьова лекція доктора біологічних наук, професора кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Державного податкового університету України, члена комісії Національного олімпійського комітету України Лариси Михайлівни Гуніної

118 лютого в Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації відбулася гостьова лекція доктора біологічних наук, професора кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітації Державного податкового університету України, члена комісії Національного олімпійського комітету України Лариси Михайлівни Гуніної для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт. Тема лекції – «Постнавантажувальне відновлення у спорті та фітнесі».

Шаховий турнір

13 та 4 лютого 2024 року, за ініціативою ректора Андрія Васильовича Красножона, команда Університету Ушинського взяла участь у 4-му щорічному кубку університетів шахового фонду Каспарова (Kasparov Chess Foundation University Cup).

Світлої пам’яті Небожа Віталія Трохимовича

2Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя Небож Віталій Трохимович, який понад 57 років виховав не одне покоління студентів.

Змагання з боротьби самбо

114 січня 2024 року були проведені ХХХІІ студентські ігри з боротьби самбо та бойового самбо серед чоловіків та жінок.

Відбулася атестація здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

1З 18 по 23 грудня 2023 року в Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського відбулася атестація здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) денної та заочної форм навчання. Атестація здійснювалася відкрито, публічно і передбачала захист кваліфікаційної магістерської роботи.

Вітаємо з перемогою студента Казанжи Георгія магістра спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура)!

117 грудня 2023 року завершився Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, який пройшов у місті Біла Церква., Київська область. Ці змагання – етап підготовки до чемпіонату Європи.

Науковий семінар «Критичний аналіз стану здоров’я дітей і молоді, технологій його оцінки та проблем підготовки педагогічних фахівців сьогодення»

130 листопада 2023 року професором кафедри біології і охорони здоров’я Університету Ушинського, гарантом ОПП Середня освіта (Природничі науки) Анатолієм БОСЕНКО проведено відкритий науковий семінар «Критичний аналіз стану здоров’я дітей і молоді, технологій його оцінки та проблем підготовки педагогічних фахівців сьогодення», присвячений одній із актуальніших проблем сучасності, а саме стану здоров’я та інтелектуального розвитку дітей і молоді на теперішньому етапі онтогенезу.

Сторінка 1 із 27

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://dpu.brebeskab.go.id/demo-pragmatic/ https://siwaspada.rembangkab.go.id/demo/ https://sistart.disperindag.jatimprov.go.id/go-demo/ https://jdih.kulonprogokab.go.id/demo/ https://spekta.tasikmalayakab.go.id/spekta/demo/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/kso-gacor/ https://katalis.pekalongankota.go.id/products/pdemo/ https://sia.stiemakisaran.ac.id/akun-demo/ https://sisuperdoko.malutprov.go.id/demo/ https://elibrary.univamedan.ac.id/sdemo/ https://corporate.megaxus.com/uploads/ydemo/ https://pustaka.dumaikota.go.id/inlislite/produks/sdemo/ https://derma-express.com/slot-demo/ https://slotdemo-pragmatic.alboompro.com/ http://diskan.situbondokab.go.id/demo/ http://103.149.179.148/sdemo/ https://sijantan.demakkab.go.id/demo/ https://pesanantar.gramedia.com/demo-olympus/ https://pak.unila.ac.id/assets/img/demo/ http://hey.fkm.unair.ac.id/produk/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://magic.ly/mochibet88 https://linktr.ee/mochibet88 https://linkpop.com/mochibet88 https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.scadvocate.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://147.139.196.52/ https://heylink.me/hebitop/ https://lanciau-kuda.s3.ap-southeast-2.amazonaws.com/pola-lucky-neko.html
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/