Гостьове заняття "Історія та розвиток стрілецького спорту"

2На запрошення кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін 14 червня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації тренер Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Башавець О.А. провів гостьове лекційне заняття з теми "Історія та розвиток стрілецького спорту" для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
спеціальності 017 Фізична культура і спорт.
Під час заняття було обговорено проблеми та перспективи розвитку національного та світового стрілецького спорту, сучасні методики підготовки спортсменів-стрільців.

Круглий стіл з питань вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт»

28 червня у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації відбувся круглий стіл «Цілі, зміст, результати навчання за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт» у змішаної формі участі (на платформі ZOOM та у «Зеленій залі» навчального корпусу №8 Університету Ушинського), де у колі стейкхолдерів, дотичних до  сфери фізичної культури і спорту, розглянуть актуальні питання щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Результати участі спортсменів Університету Ушинського у XXVIII та XXIX Одеських обласних студентських іграх з плавання серед зво III-IV рівня акредитації

617-19 травня 2021 року у басейні НУ «ОМА» відбулись змагання з плавання у межах XXVIII та XXIX Студентських ігор серед ЗВО III-IV рівня акредитації Одеської області.

Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді у Житомирі

2З 5 по 8 травня у Житомирі відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді. Щиро вітаємо студенток навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Бундзяк Софію (член національної збірної команди України зі спортивної аеробіки, наказ Міністерства молоді та спорту України від 05.02.2021 № 360), Софронову Валерію, Хамутинську Альону з новими спортивними досягненнями.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначив подякою Ігнатенко Сузанну Олександрівну

1Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначив подякою доцента кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Ігнатенко Сузанну Олександрівну за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм. значний внесок у популяризацію і розвиток фізичної культури і спорту серед студентської молоді та досягнуті при цьому успіхи. Вітаємо з побажанням наступних перемог!

2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Управління спортивно-оздоровчою діяльністью»

8

6 квітня 2021 року у м. Миколаєві відбувся 2 тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Управління спортивно-оздоровчою діяльністью». За результатами конкурсу диплом третього ступеня отримал Пересунько Павло Юрийович, студент 1 року навчання здобувач  вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізична культура) Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського з роботою «Формування пріоритетів у використанні здоров’язбережувальної педагогічної технології з фізичної культури на основі врахування особливостей розвитку дітей 7-9 років». Науковий керівник:  кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Дроздова Катерина Валеріївна. Вітаємо наших студентів та їх керівників, з побажанням наступних перемог!

Комітет з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України відзначив Тодорову Валентину Георгіївну

mКомітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначив Тодорову Валентину Георгіївну за підготовку переможців Чемпіонатів України серед студентів та досягнення високої майстерності у гармонійному фізичному вихованні молоді України. Подяку від голови комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Стеценко Вадима вручила президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу Пасічна Тетяна.

Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки

19-11 квітня 2021 року у м. Київ відбувся Чемпіонат України серед студентів зі спортивної аеробіки. Студентки навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського гідно представили наш університет серед представників інших вишів нашої країни.

Сторінка 1 із 18

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського