Успішний захист щодо проходження виробничої (педагогічної у ЗЗСО) практики здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

1Вітаємо здобувачів вищої освіти денної та заочної форми 1 року навчання за другим (магістерським) рівнем освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізична культура)» зі спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) з захистом щодо проходження виробничої (педагогічної у закладах загальної середньої освіти) практики, яка проходила з 15 квітня по 24 травня 2024 року.

Нагородження

1За якісну підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Спеціальна освіта» у 2023/2024 н.р. ректором Університету Ушинського Андрієм Васильовичем Красножоном були нагороджені доктор психологічних наук, професор, директор Навчально-наукового інститут фізичної культури, спорту та реабілітації, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і реабілітації Соколова Ганна Борисівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і реабілітації Форостян Ольга Іванівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і реабілітації Кривоногова Оксана Валеріївна.

Вітаємо Галущенко Вікторію Іванівну!

З1 нагоди Дня науки за багаторічну сумлінну працю, визначні трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу університету, ректором Університету Ушинського Андрієм Васильовичем Красножоном  була нагороджена почесною грамотою кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і реабілітації Галущенко Вікторія Іванівна.

Вітаємо !

1Мефодьєву Аліну Сергіївну здобувачку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1 р. навчання  спеціальності 016 Спеціальна освіта навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського, яка була нагороджена дипломом переможця в номінації «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-НАУКОВЕЦЬ РОКУ» за результатами конкурсу «Кращий молодий учений року».

Вітаємо професора кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, доктора педагогічних наук Башавець Наталію Андріївну

1Вітаємо професора кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, доктора педагогічних наук Башавець Наталію Андріївну з подякою за сумлінну працю, визначні трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу університету та з нагоди дня Науки.

Кафедра теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін вітає керівників переможців I-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 н. р.

1Вітаємо завідувачку кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Дразіну Євдокію Володимирівну з успішною підготовкою переможниці I-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Фізична культура і спорт, здобувачку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Щур Анну Василівну, яка отримала диплом І ступеня.

Конференція «Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії»

129 травня 2024 року кафедра спеціальної та інклюзивної освіти і реабілітації була співорганізатором VIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії», яка проходила у м. Суми.

Вітаємо переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)»

1Вітаємо переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації зі спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)»

Сторінка 1 із 32

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/