Кафедрою теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін було проведено онлайн-семінар з теми : «Сучасні проблеми вірогідності результатів наукових досліджень у галузі фізичної культури і спорту»

120.05.2022 року науково-педагогічними працівниками кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін до Дня Науки було проведено онлайн-семінар з теми: «Сучасні проблеми вірогідності результатів наукових досліджень у галузі фізичної культури і спорту». У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, другого (магістерського) рівню вищої освіти, викладачі кафедр та молоді науковці.

Представники Університету Ушинського взяли участь у робочій зустрічі з питань розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області

Screenshot_221 січня, відбулась зустріч фахівців щодо створення умов для фізичного розвитку, рухової активності, зміцнення та збереження здоров’я дітей і молоді Одещини, посилення їхнього ціннісного ставлення та мотивації до системних занять фізичною культурою і спортом.

Команда Університету Ушинського – призер Кубку України зі спортивної аеробіки

Image02В. о. ректора, академік Олексій Чебикін привітав головного тренера, професора Валентину Тодорову та команду Університету Ушинського, що посіла друге місце на змаганнях на Кубок України зі спортивної аеробіки.

Інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»

ngerbШановні науково-педагогічні працівники та здобувачі рівнів вищої освіти !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної інтернет-конференції

«Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини»,

яка відбудеться 17-18 листопада 2021 року на кафедрі теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського.

Вітаємо нашого випускника Ігоря Юрескула з підготовкою чемпіона світу з боксу!

Screenshot_1Пишаємося новим чемпіоном світу з боксу – українцем Юрієм Захареєвим на World Boxing Championships 2021. Участь прийняли 650 боксерів із 105 країн світу. Простий 19-річний хлопець із села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеської області, переміг на чемпіонаті світу з боксу, у категорії до 71 кг, в м. Бєлград (Сербія).

Вітаємо з перемогою на всеукраїнських пляжних іграх серед студентів "BEACH GAMES" чоловічу збірну команду м. Одеси з пляжного гандболу!!!

image5Вітаємо чоловічу збірну команду міста Одеси з пляжного гандболу та її керівника доцента кафедри спортивних ігор Романенка Сергія Степановича

Гостьове заняття "Історія та розвиток стрілецького спорту"

2На запрошення кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін 14 червня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації тренер Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Башавець О.А. провів гостьове лекційне заняття з теми "Історія та розвиток стрілецького спорту" для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
спеціальності 017 Фізична культура і спорт.
Під час заняття було обговорено проблеми та перспективи розвитку національного та світового стрілецького спорту, сучасні методики підготовки спортсменів-стрільців.

Круглий стіл з питань вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт»

28 червня у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації відбувся круглий стіл «Цілі, зміст, результати навчання за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт» у змішаної формі участі (на платформі ZOOM та у «Зеленій залі» навчального корпусу №8 Університету Ушинського), де у колі стейкхолдерів, дотичних до  сфери фізичної культури і спорту, розглянуть актуальні питання щодо вдосконалення освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Сторінка 1 із 18

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського