Вітаємо команду навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського з успішним виступом на чемпіонаті України з карате серед студентів закладів вищої освіти

19 березня 2024 року в спорткомплексі НУ «Одеська політехніка» відбувся чемпіонат України з карате серед студентів.

Участь здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) у майстер-класі «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

1Здобувачі освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) рівня вищої освіти долучилися до майстер-класу для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського 29 лютого 2024 року за програмою: «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні» та 1 березня 2024 року "ШІ в освіті і науці" організованого Південноукраїнським центром професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки навчальної лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту.

Ознайомлення бакалаврів ННІФКСР з освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

128 лютого 2024 року відбулася зустріч зі здобувачами денної і заочної форм навчання 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура) гаранта ОПП Середня освіта (Фізична культура) доктора педагогічних наук, професора Наталії БАШАВЕЦЬ, викладачів кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Університету Ушинського.

Гостьова лекція у рамках дисципліни «Психолого-педагогічна діагностика та відбір дітей в заклади спеціальної та інклюзивної освіти»

1У рамках дисципліни «Психолого-педагогічна діагностика та відбір дітей в заклади спеціальної та інклюзивної освіти», 6 лютого 2024 року, для студентів 2 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)» було проведено гостьову лекцію на базі Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Вітаємо Соколову Ганну Борисівну з обранням на посаду директора навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації

1Колектив кафедри дефектології та фізичної реабілітації щиро вітає доктора психологічних наук, професора Соколову Ганну Борисівну з обранням на посаду директора навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації.

Проведена презентація вибіркових дисциплін на 2024-25 навчальний рік.

121 лютого 2024 року викладачами кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації була проведена презентація вибіркових дисциплін на 2024-25 навчальний рік.

Вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини"

115 лютого 2023 кафедрою фізичного виховання та спорту спільно з кафедрою інформаційних систем Національного університету «Одеська політехніка» був проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та спеціальної освіти.

Гостьова лекція Коноплястої С.Ю., доктора педагогічних наук, професор кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за темою: «Клінічні фактори впливу на психофізичний та мовленнєвий розвиток дитини із

110 лютого 2024 р., була проведена гостьова лекція Коноплястої С.Ю. -доктора педагогічних наук, професор кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за темою: «Клінічні фактори впливу на психофізичний та мовленнєвий розвиток дитини із вродженими незрощеннями губи та піднебіння (ВНГП)» з метою удосконалення та систематизації науково-теоретичних аспектів та наочно-практичних засобів корекційно-реабілітаційних напрямків, надання допомоги дітям з порушенням мовленнєвого розвитку, як ринолалія в рамках навчальної дисципліни Логопедія (Ринолалія) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 3 року навчання (денної та заочної форми) 016 Спеціальна освіта в онлайн-форматі.

Сторінка 1 із 28