Участь команди навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського у змаганнях «Сool race» серед закладів вищої освіти

117 березня на базі фітнес центру «FITNESS STADIUM» відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів

Вітаємо магістра спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Казанжи Георгія!

1У місті Луцьк 17 березня 2024 року завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років (U-23).

Вітаємо команду навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського з успішним виступом на чемпіонаті України з карате серед студентів закладів вищої освіти

19 березня 2024 року в спорткомплексі НУ «Одеська політехніка» відбувся чемпіонат України з карате серед студентів.

Участь здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) у майстер-класі «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

1Здобувачі освітньо-професійної програми Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) рівня вищої освіти долучилися до майстер-класу для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського 29 лютого 2024 року за програмою: «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні» та 1 березня 2024 року "ШІ в освіті і науці" організованого Південноукраїнським центром професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки навчальної лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту.

Ознайомлення бакалаврів ННІФКСР з освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

128 лютого 2024 року відбулася зустріч зі здобувачами денної і заочної форм навчання 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура) гаранта ОПП Середня освіта (Фізична культура) доктора педагогічних наук, професора Наталії БАШАВЕЦЬ, викладачів кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін Університету Ушинського.

Гостьова лекція у рамках дисципліни «Психолого-педагогічна діагностика та відбір дітей в заклади спеціальної та інклюзивної освіти»

1У рамках дисципліни «Психолого-педагогічна діагностика та відбір дітей в заклади спеціальної та інклюзивної освіти», 6 лютого 2024 року, для студентів 2 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)» було проведено гостьову лекцію на базі Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти.

Вітаємо Соколову Ганну Борисівну з обранням на посаду директора навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації

1Колектив кафедри дефектології та фізичної реабілітації щиро вітає доктора психологічних наук, професора Соколову Ганну Борисівну з обранням на посаду директора навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації.

Проведена презентація вибіркових дисциплін на 2024-25 навчальний рік.

121 лютого 2024 року викладачами кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації була проведена презентація вибіркових дисциплін на 2024-25 навчальний рік.

Сторінка 1 із 28