Організаційна робота

Кафедрою теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін було проведено онлайн-семінар з теми : «Сучасні проблеми вірогідності результатів наукових досліджень у галузі фізичної культури і спорту»

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відзначив подякою Ігнатенко Сузанну Олександрівну

Результати участі спортсменів Університету Ушинського у XXVIII та XXIX Одеських обласних студентських іграх з плавання серед зво III-IV рівня акредитації

Викладачі кафедри активно займаються освітньо-просвітницькою, профорієнтаційною та рекламно-інформаційною діяльністю під час спортивних змагань, конференцій, постійних зустрічей з учнями закладів загальної середньої освіти, ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, з керівниками міста і області з питань фізичного виховання і спорту, науковцями галузі фізичної культури і спорту, ведучими тренерами і спортсменами України. Укладені угоди про співробітництво з освітніми та оздоровчими закладами, спортивними та фітнес клубами, федераціями за різними видами спорту. За останні роки команди університету з плавання та легкої атлетики, за підготовку яких відповідає кафедра, регулярно і щорічно ставали чемпіонами області серед закладів вищої освіти. Окремі спортсмени є переможцями і призерами чемпіонатів і кубків України, міжнародних змагань. Вихованці кафедри стають переможцями і призерами чемпіонатів світу, Європи, олімпійських та параолімпійських ігор.

16

Команда чемпіонів області з плавання серед ЗВО

Викладацький склад кафедри, є організаторами щорічного спортивного свята, присвяченого пам’яті заслужених тренерів СРСР та УРСР П. І. Нікіфорова та О. І. Ус, які працювали на кафедрі у 50-70 роках. У фізкультурно-спортивному заході постійно приймають участь усі найсильніші команди з легкої атлетики Одеської області та Одеси, інших міст України. Щорічно, навесні, кафедра проводить першість Одеської області з плавання серед вишів та допризовної молоді.

Здобутки з легкої атлетики та плавання сприяли тому, що університет четвертий рік поспіль виборював 1-е загальнокомандне місце в обласних студентських іграх серед ЗВО I-III рівнів акредитації.

Команда-переможець першості області з легкої атлетики серед ЗВО

Полетіли ластівки до перемоги!

Після переможного запливу на 1500 м. В. Воронько виконав завдання – переміг і виконав норматив майстра спорту!

Команда університету – переможець першості області з плавання серед ЗВО

Після перемоги на всеукраїнській універсіаді з плавання

Вперше, в студентській спортивній Універсіаді України, Університет Ушинського зайняв 3 загальнокомандне місце серед вишів 2 категорії!

Після переможного запливу Володимира Воронько на

«Oceanman Odessa-2018»

Кращі плавці, отримали вітання від ректора університету

Кращі легкоатлети, отримали вітання від ректора університету

7-8 вересня, 2019 р. на пляжі «Ланжерон» відбувся перший етап міжнародних змагань на відкритій воді «Oceanman Odessa-2019». В естафетному плаванні 1 місце на дистанції 3х500 м посіла команда, в складі нашого студента 1 року навчання Рязанцева Микити (на фото справа). Першим дистанцію в 5 кілометрів подолав наш випускник Володимир Воронько з результатом 1 година 6 хвилин (на фото в центрі).

Змагання з першості університету з настільного тенісу

1

Змагання з настільного тенісу в рамках XXVIII обласних студентських ігор серед ЗВО (2019 р.)

2

3

І місце у змаганнях з плавання в межах XXVIII та XXIX Студентських ігор серед ЗВО III-IV рівня акредитації Одеської області (2021 р.)

4

Перемога команди університету Ушинського у змаганнях з настільного тенісу за програмою ХХХІ обласних студентських ігор серед ЗВО (2022 р.)

5

ХХХІІ обласні студентські ігри серед закладів вищої освіти ІІІ - ІV р. а. Одеської області з настільного тенісу, де команда Університету Ушинського здобула 1 місце в загальному заліку! (2023 р.)

Науково-педагогічні працівники кафедри працюють у якості гарантів та у складі робочих груп освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (к. н. фіз. вих., доц. Дразіна Є. В.); другого (магістерського) рівня вищої освіти 014.11 Середня освіта (Фізична культура) (д. пед. н., проф. Башавець Н. А., Ігнатенко С. О.). Організовують та керують навчальними та виробничими практиками, що передбачені у змісті освітніх компонентів освітньо-професійних програм за спеціальностями 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.