Студенти 3 року навчання разом з викладачами кафедри відвідали тренінг з онлайн-комунікації

122 березня 2024 року в межах «Тижня доброчесності в Університеті Ушинського» директор бібліотеки університету Оксана Максим провела тренінг, де представила добірку рекомендацій для ефективної онлайн-комунікації.Студенти 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Математика) навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту разом з викладачами кафедри вищої математики і статистики Оленою Олефір, Галиною Урум, Ольгою Болдарєвою приєдналися до обговорення актуальної теми. Було представлено багато корисної інформації разом з актуальними прикладами та рекомендаціями.
Онлайн-спілкування у сучасних реаліях набрало великих обертів та навички правильної онлайн взаємодії точно стануть у нагоді. Дякуємо спікеру за актуальну і цікаву інформацію.

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/