Лекція «Штучний інтелект та академічна доброчесність»

1Цього тижня, 25 березня, відбулася значуща лекція, яка зібрала у віртуальній аудиторії освітян бажаючих дізнатися більше про інтеграцію штучного інтелекту (ШІ) в академічне середовище та питання академічної доброчесності, пов'язані з цією темою.

Спікером заходу виступив Віктор Корабльов, магістр що на своєму досвіді стикається із пересіченням питань штучного інтелекту та етики. Під час лекції були торкнуті ключові аспекти використання ШІ в освітньому процесі, включаючи можливості та ризики, які ШІ представляє для академічної чесності.
Однією з головних тем обговорення стала роль ШІ у сприянні дослідницькій діяльності, а також потенційні загрози плагіату та порушення авторських прав, які можуть виникнути при неправильному використанні технологій. Спікер наголосив на важливості дотримання етичних рекомендацій та правил, які допоможуть студентам та викладачам уникати етичних конфліктів і сприяти створенню здорового академічного середовища.
На завершення лекції була проведена інтерактивна сесія запитань та відповідей, де учасники мали можливість поділитися своїми думками та задати питання.
Ця лекція є частиною серії заходів, організованих Університетом К.Д. Ушинського, спрямованих на підвищення обізнаності про актуальні тенденції в галузі штучного інтелекту та їх вплив на різні аспекти академічного життя. Університет прагне підтримувати відкритий діалог між студентами та викладачами по всім важливим питанням, пов'язаним з розвитком технологій та етикою.

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/