Воркшоп з академічної доброчесності для здобувачів освіти спеціальності Середня освіта (Математика)

2У межах «Тижня доброчесності в Університеті Ушинського» здобувачі освіти першого та другого років денної і заочної форм навчання спеціальності Середня освіта (Математика) разом з викладачами кафедри вищої математики та статистики Анастасією Дудко і Ольгою Болдарєвою на кураторських годинах відвідали воркшоп «Будь доброчесним – поводься безпечно : поради молодим вченим щодо запобігання академічного плагіату».
Спікер Олена Глухенька детально розповіла про правила перевірки кваліфікаційних і магістерських робіт на наявність текстових запозичень, звернула увагу на особливості роботи з системою перевірки Strikeplagiarism і роль наукового керівника (експерта) у встановленні остаточного висновку про цінність роботи. Дякуємо спікеру за актуальну інформацію!

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/