Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

В університеті проведено VI Міжнародну конференцію з адаптивних технологій управління навчанням

123-25 вересня 2020 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського проходила Шоста Міжнародна конференція з адаптивних технологій управління навчанням, організатором якої виступила кафедра прикладної математики та інформатики на чолі з професором Мазурок Тетяною Леонідівною. В цьому році конференція присвячена 100-річчю зі дня заснування фізико-математичного факультету Університету Ушинського.

Конференція проводилась дистанційно. Технічна організація та підтримка роботи конференції, яку здійснював старший викладач кафедри Корабльов В.А., дозволила зібрати в онлайн конференції близько 30 учасників з вишів України. Було заслухано 6 доповідей, які викликали зацікавлення та конструктивне обговорення.

Гостям форуму було представлено результати роботи кафедри-організатора в галузі робототехніки, Web-програмування, штучного інтелекту та адаптивних методик навчання здобувачів педагогічної освіти Університету Ушинського.

Під час наукового заходу відбулось жваве обговорення різних аспектів запровадження дистанційної освіти, а також проблем індивідуалізованого та адаптивного навчання.

За результатами роботи конференції було опубліковано збірку доповідей.

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського