Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Перемога студентки фізико-математичного факультету у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Image033 квітня 2020 року у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

За результатами конкурсу диплом ІІІ ступеня отримала Ісаєва Маргарита Євгенівна, студентка 2 року навчання за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) фізико-математичного факультету Університету Ушинського.

Вітаємо переможця та її наукового керівника, доцента кафедри прикладної математики та інформатики Брескіну Ладу Валентинівну, з перемогою! Бажаємо подальших наукових досягнень в інтелектуальних конкурсах!