Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Студентка фізико-математичного факультету – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

329 квітня 2021 року в Сумському державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка в онлайн-форматі завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Інформатика)». Диплом ІІІ ступеня отримала студентка 4 року навчання фізико-математичного факультету Університету Ушинського Боднар Таїсія Миколаївна. У її науковій роботі «Особливості навчання інформатики засобами онлайн системи у школах із поглибленим вивченням іноземної мови» запропоновано модель архітектури спеціального сервісу на прикладі розробки оригінального веб-додатку, за допомогою якого може здійснюватися вивчення інформатики іноземною мовою онлайн.

Вітаємо переможця та її керівника, доцента кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін фізико-математичного факультету Боднар Лілію Василівну, з впевненою перемогою!

Бажаємо подальших науково-творчих досягнень !