Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

Викладачі кафедри прикладної математики та інформатики фізико-математичного факультету – учасники і члени журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

photoНаприкінці квітня 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті були підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика». Публічний захист десяти найкращих за рейтингом робіт відбувся у режимі відеоконференції засобами Google Meet.

За активну участь у роботі журі та підготовку призерів минулих років указаного конкурсу було нагороджено почесним дипломом члена комісії, доктора технічних наук, професора, завідувачку кафедри прикладної математики та інформатики Мазурок Тетяну Леонідівну.

Зауважимо, що на цей конкурс від Університету Ушинського під керівництвом старшого викладача кафедри прикладної математики та інформатики Корабльова В’ячеслава Анатолійовича була також представлена робота «Розробка комп’ютерно-інтегрованої технології розпізнавання обличчя засобами мікропроцесорного проектування» студента 3 року навчання спеціальності Середня освіта (Інформатика) Недбаса Андрія. Робота отримала досить високу оцінку від журі, незважаючи на відсутність призового місця (на конкурс було заявлено 81 роботу студентів технічних вишів!).

Бажаємо нашим колегам з кафедри прикладної математики та інформатики подальших наукових і творчих здобутків!

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського