Вітаємо! Фізико-математичному факультету 100 років!

2З великою приємністю раді повідомити, що 12 травня 2021 року старший викладач кафедри вищої математики і статистики фізико-математичного факультету Калюжний-Вербовецький Дмитро Семенович успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.01.01 – математичний аналіз на тему «Основи теорії вільних некомутативних функцій та деякі її застосування в алгебрі і аналізі».

Науковим керівником дисертаційного дослідження є завідувач кафедри вищої математики і статистики, професор, доктор фізико-математичних наук Пивоварчик В’ячеслав Миколайович. Публічний захист проходив у Інституті математики НАН України (м. Київ).

Бажаємо нашим колегам наснаги до нових, творчих наукових здобутків.

Деканат фізико-математичного факультету