До екскурсії було залучено здобувачів першого року навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Для майбутніх фахівців у галузі дошкільної освіти така екскурсія – це ще один крок до їх професійного становлення, реалізації ідеї комплексного розвитку особистості засобами мистецтва. У руслі вивчення навчальної дисципліни «Основи образотворчого мистецтва з методикою образотворчої діяльності дітей в закладі дошкільної освіти», викладачем кафедри теорії та методики дошкільної освіти Тамарою Роменською, було організовано екскурсію до Одеського національного художнього музею.
У ході екскурсії Тамара Григорівна зосередила увагу студентів на різних видах живопису, архітектури, скульптури, з якими слід знайомити дітей дошкільного віку. Екскурсія була насичена цікавими завданнями, які сприяли не лише поглибленню знань майбутніх вихователів щодо особливостей сприймання та розуміння дітьми змісту творів мистецтва, але й дізналися цікаві факти про історію створення художнього музею.
По завершенню екскурсії студенти висловили слова подяки Тамарі Григорівні та екскурсоводу за такий неординарний формат проведення занять, поділися своїми враженнями та ідеями.