Новий підручник «Методика розвитку мовлення та навчання рідної мови дітей раннього і дошкільного віку»

Вкотре у видавництві «Видавничий Дім «Слово»», вийшов з друку підручник «Методика розвитку мовлення та навчання рідної мови дітей раннього і дошкільного віку». Підручник схвалено підкомісією 012 Дошкільна освіта НМК 1 із загальної, професійної освіти та спорту сектору фахової передвищої освіти НМР МОН для використання у педагогічних фахових коледжах під час підготовки здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Авторками підручника є доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики дошкільної освіти ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», дійсний член НАПН України – Алла Богуш та Наталія Маліновська – доцент кафедри педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) імені проф. Т. І. Поніманської Рівненського державного гуманітарного університету.

Підручник написано відповідно до освітньо-професійної програми спеціальності 012 «Дошкільна освіта» для учнів педагогічних коледжів. У підручнику висвітлено мету, завдання, засоби, форми і методи розвитку мовлення дітей від народження до шести років, методику та інноваційні технології навчання дітей різного дошкільного віку рідної мови, ознайомлення із соціальним і предметним довкіллям, художньою літературою, інформаційно-комунікаційними технологіями.

Вітаємо колектив авторів та бажаємо нових наукових здобутків.

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського