Профорієнтаційний захід на платформі онлайн-школи Університету Ушинського

Image022 квітня 2021 року доценткою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Анжелікою Івершинь було проведено заняття на платформі онлайн-школи Університету Ушинського щодо вибору майбутньої професії.

У своєму виступі з теми «Формування творчої особистості» Анжеліка Геннадіївна розповіла майбутнім студентам про особливості навчання на спеціальності «Дошкільне виховання», можливості працевлаштування та роль мистецтва у професійному становленні педагога дошкільної освіти.

З підготовленої презентації, абітурієнти – учні одеських шкіл та студенти Бєлгород-Дністровського педагогічного коледжу, дізналися про креативний характер образотворчої діяльності та інноваційні техніки, що допомагають розкрити творчий потенціал як дитини, так і дорослого.

На майстер-класі з техніки монотипії гості онлайн-школи мали можливість розвинути свою фантазію, асоціативне мислення, творчу уяву.

Насамкінець учасники он-лайн заходу подякували Анжеліці Геннадіївні за змістовну розповідь, обмінялися контактними даними для інформування та подальшої співпраці.