День відкритих дверей на факультеті дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

121 травня на факультеті дошкільної педагогіки та психології в онлайн форматі відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

У ході онлайн зустрічі взяли участь декан факультету, доктор психологічних наук Олена Булгакова, завідувачі кафедр доктори педагогічних наук Людмила Березовська, Олексій Листопад, кандидат психологічних наук, доцент Олена Бабчук. Потенційних абітурієнтів ознайомили з особливостями Вступної кампанії-2021, а також перспективами здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.

Крім того, перед абітурієнтами виступила доктор педагогічних наук, професор, академік Алла Богуш з інформацією про специфіку навчання на факультеті, освітні програми та організацію дозвіллєвої діяльності студентів.

Зустріч пройшла у дружній, теплій атмосфері. Випускники переглянули презентацію та отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Будемо раді бачити випускників шкіл з-поміж студентів нашого університету та факультету!

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського