Кого та смерть поклала у могилу...
Мільйони українців! Боже Милий,
Чому Ти мій народ не захистив?»
(Наталія Кузьмічова) «…Згадаймо тих, хто з голоду зітлів,
09 листопада 2023 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Переклад», члени студентського наукового гуртка «Південноукраїнські наукові студії» (керівник – проф. Петінова О. Б.) провели зустріч, приурочену вшануванню пам’яті жертв голодомору. Студенти – Валентин Коропатов, Міліса Мічоогуллари, Валерія Павленко, Дар’я Стоянова та Чжан Чи підготували повідомлення про історичні факти цього страшного геноциду, а також розглянули та проаналізували твори мистецтва й художньої літератури, в яких відображена ця трагічна сторінка історії нашого народу. Надзвичайна біль… Пам’ятаємо… Сумуємо… Шануємо...