День відкритих дверей факультету іноземних мов

116 травня 2024 р. в бібліотеці Університету Ушинського з нагоди Дня вишиванки відбувся Патріотичний квіз! Ми вдячні всім факультетам за гру, оскільки це була чудова можливість перевірити свої знання з історії, музики, географії, поп-культурі нашої країни та пізнати краще один одного, а також, провести весело час.
За результатами фінальної гри переможцем квізу стала команда
«Намистинки» навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації; друге місце посіла команда «Одеські вишиті» історико- філологічного факультету; третє місце зайняла команда «Си Хун Ган» факультету іноземних мов. Вітаємо переможців, а учасникам бажаємо успіхів, завзятості та натхнення. Приєднуйтесь до наших заходів та зробіть своє студентське життя цікавим і незабутнім. Для України такі змагання є дуже важливими!

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/