, а саме: У межах тижня академічної доброчесності кафедрою германських і східних мов та методики їх навчання було проведено низку кураторських бесід, присвячених основним принципам академічної доброчесності
• Ст. викл. Пак А. 21 березня 2025 р. було проведено лекцію «Роль академічної доброчесності у підготовці майбутніх учителів: етика та відповідальність педагога» для студентів 3-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (корейська)). Протягом бесіди було приділено увагу поняттю терміну «академічна доброчесність» взагалі. По-друге, було схарактеризовано переваги академічної доброчесності. По-третє, було розкрито основні принципи академічної доброчесності, та наголошено на необхідності їх дотримання як викладачами, так і студентами. Студенти взяли активну участь в обговоренні та впевнено висловлювали власну точку зору стосовно цього питання.
• 18 березня 2025 р. ст. викл. Пак А. було проведено кураторську бесіду на тему «Плагіат та його наслідки в освітньому середовищі: як виховати культуру академічної чесності у студентів-педагогів» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (корейська)), зокрема увагу студентів було скеровано на визначенні сутності академічного плагіату та аналізі його негативних наслідків.
• Доц. Авраменко Б. В. 20 березня 2025 р. було проведено лекцію для студентів 1 року навчання, спецiальності 014.02 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (корейська)) на тему «Академічна доброчесність в освітньому процесі». Протягом бесiди було розглянуто поняття академічної доброчесності та її основнi принципи. Були наведенi приклади порушень академічної доброчесності та їх наслiдки. Особливу увагу сфокусували на необхiдностi дотримання здобувачами принципiв академічної доброчесності при опануваннi навчальних дисциплiн.
• Доц. Ірхіною Ю. В. було організовано онлайн-лекцію «Відповідальність за дотримання академічної доброчесності та її порушення» для здобувачів освіти 1-го року підготовки спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (китайська)). Спікеркою стала Оксана МАКСИМ, директор університетської бібліотеки, Голова Групи сприяння академічній доброчесності та за сумісництвом асистент кафедри германських і східних мов та методики їх навчання. Основною метою заходу було підвищення обізнаності учасників щодо принципів академічної доброчесності, ознайомлення з видами її порушень та можливими наслідками. На заході були розглянуті питання: поняття академічної доброчесності, основні види порушень, практичні рекомендації. Учасники отримали детальну інформацію про академічну доброчесність та її значення в освітньому процесі. Було проведено інтерактивне обговорення, під час якого слухачі мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді. Здобувачі вищої освіти ознайомилися із сучасними методами запобігання академічним порушенням. Вебінар засвідчив важливість системного підходу до забезпечення академічної доброчесності в Університеті Ушинського.
• Доц. Стригою Е. В. 20 березня 2025 р. було проведено кураторську бесіду «Етика в академічному середовищі: правила чесності та справедливості» для здобувачів вищої освіти 4 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)), під час якої було обговорено важливість етики в академічному середовищі; обговорити методи запобігання плагіату та фальсифікації, а також наслідки порушення академічної доброчесності.